Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Tab, Turkcell”le Türkiye”de

Samsung Galaxy Tab, Turkcell”le Türkiye”de

0

Samsung”un 7 inçlik tableti Galaxy Tab,Türkiye”de de satışa sunuldu

Pazara sunulduğu tarihten itibaren, ilk 12 gün içinde 700.000 adet satılan Samsung Galaxy Tab, Türkiye”de ilk kez Turkcell 3G farkı ve avantajlarıyla piyasaya çıkıyor. Bir tabletten beklenecek her şeyi sunmasının yanı sıra ses, kısa mesaj ve görüntülü görüşme özellikleri olan Samsung Galaxy Tab”e Turkcell müşterileri avantajlı konuşma, mesajlaşma ve internet teklifleriyle sahip olacak
Turkcell”in 24 ve 12 aylık taahhüdüyle satılacak olan Galaxy Tab”e aylık 99 TL”ye sahip olabilirsiniz. Akşam 21:00″den sabah 9:00″a kadar Turkcell”lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra 1 GB”lık internet paketi de bu fiyata dahil. 1024×600 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip olan Galaxy Tab, zengin uygulamaları ve 1 GHz”lik Cortex A8 işlemcisi ile minik bir bilgisayar özelliği gösterse de cep telefonu gibi kısa mesaj gönderme ve sesli / görüntülü görüşme olanağı da sunuyor.

 

 

HIZLI İNTERNET
Kullanıcılarına hızlı internet bağlantısı imkanı da tanıyan Samsung Galaxy Tab, HSDPA ve HSUPA destekli bir cihaz. Galaxy Tab, 3.2 megapiksellik kamerası haricinde ön yüzünde de 1.3 MP çözünürlüğünde bir kameraya daha sahip olduğu için görüntülü görüşme yapmanızı da mümkün kılıyor. Cihaza kontratsız sahip olmak istediğiniz takdirde 1.699 TL”yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

YENİ BİR SOLUK KAZANDIRACAK”
Samsung Electronics Türkiye, Cep Telefonları Pazarlama Direktörü Attila Algan Galaxy Tab”in Türkiye pazarına girişiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Galaxy Tab, sunduğu gelişmiş özellikleri ile tablet piyasasına yeni bir soluk kazandıracak. Nerede olursa olsun tüketicinin mobil deneyimini kusursuz kılacak olan bu cihaz, tablet pazarına eşsiz bir girişim niteliği taşıyor. Güçlü ve yenilikçi yapısıyla fark yaratacak olan Galaxy Tab”in Türkiye”deki varlığını, Turkcell gibi bir iletişim deviyle kuvvetlendiriyor olmamızdan heyecan duyuyoruz.” Ayrıca, Samsung Galaxy Tab”i Türkiye”de ilk kez Turkcell müşterilerine sunmaktan memnuniyet duyduklarını belirten Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül de, “Samsung Galaxy Tab ile müşterilerimiz hem Turkcell 3G hızıyla her an, her yerden e-maillerine ulaşmanın ve internette gezinmenin hayatlarına getireceği kolaylığı ve zenginliği yaşayacak, hem de bir cep telefonunun sahip olduğu tüm özelliklerden faydalanabilecek,” dedi.
 

Samsung Galaxy Tab için bireysel ve kurumsal teklifler:

1 GB İnternet Paketi + Akşam 21:00 – Sabah 09:00 Turkcell”lilerle bedava konuşma ve mesajlaşma
99 TL x 24 ay
4 GB İnternet Paketi + Akşam 09:00 – Sabah 09:00 Turkcell”lilerle bedava konuşma ve mesajlaşma
109 TL x 24 ay
Samsung Galaxy Tab için sadece kurumsal müşterilere özel teklifler:

1 GB İnternet Paketi + Akşam 09:00 – Sabah 09:00 Turkcell”lilerle bedava konuşma ve mesajlaşma
169 TL x 12 ay
4 GB İnternet Paketi + Akşam 09:00 – Sabah 09:00 Turkcell”lilerle bedava konuşma ve mesajlaşma
179 TL x 12 ay
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here