Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Tab S satışa sunuldu

Samsung Galaxy Tab S satışa sunuldu

0

Samsung, bugüne kadarki en ince ve en hafif tableti, Galaxy Tab S‘i 5 Ağustos itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Zengin ve özel içerikleriyle Samsung’un Super AMOLED özellikli tableti, 10,5 ve 8,5″ modelleri, Titanyum Bronz ve Parlak Beyaz renk seçenekleriyle kullanıcılara sunuldu.

Samsung Galaxy Tab S, ana renklere olan hassasiyeti, gerçekçilik ve zengin renkleri bir arada sunuyor. Cihazın, WQXGA (2560×1600, 16:10) Super AMOLED ekranı, Adobe RGB renk kapsamının %90’ından fazlasını içeriyor. Samsung Galaxy Tab S 100.000:1 gibi çarpıcı bir kontrast oranına sahip. Bu oran ayrıca, siyahları daha koyu ve beyazları daha parlak yaparak daha derin ve gerçekçi görüntüler sağlıyor.

 

AMOLED Sinema ve AMOLED Fotoğraf özelliği ile kullanıcıların ekran ayarlarında manuel ayarlar yapabilme şansı vererek, fotoğraf ve videolarda parlak ve dinamik sonuçlara ulaşmalarını sağlıyor. Bu bilgilere ek olarak, Galaxy Tab S‘in geliştirilmiş açık havada görünürlülük teknolojisi de ekran üzerindeki içeriğin parlak, doğal ve daha kolay görüntülenir olmasını sağlıyor. Samsung Galaxy Tab S’de, Ultra Güç Tasarrufu modu ile uzun süre şarj etmeden kullanılabilmesini sağlıyor. Samsung Galaxy Tab S‘te, 6.6mm’lik kalınlık, 465 gr (10.5 inç için geçerli) 294gr. (8,4 inç için geçerli) ağırlıkları ile kullanıcılara sunuldu

Samsung Galaxy Tab S 8,4″‘lik modeline 999TL’den fiyat biçilirken,10,5″‘lik modeli 1.199 TL’lik fiyatları ile satışa sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here