Ana sayfa Donanım Samsung Galaxy Tab S dikkat çekecek

Samsung Galaxy Tab S dikkat çekecek

0

Güvenli Kilit sistemi ise tabletinizi güvenli bir şekilde kılıfın içinde korumanıza yardımcı oluyor. Bluetooth üzerinden Galaxy Tab S 10,5′e bağlanan klavye kılıf, en rahat pozisyonda yazı yazmanıza imkân tanımak için çift yönlü görüntüleme standına sahip.

 

 

Samsung Galaxy Tab S dikkat çekecek

 

 

 

USB üzerinden şarj edilen ve üç aya kadar batarya süresi sunduğu belirtilen Type-S, 99,99 eurodan Amerika, Avrupa ve Asya”da satışa sunulacak. Klavye kılıfın Türkiye”deki çıkış tarihi ise Temmuz 2014 olarak belirlenmiş.

 

Samsung Galaxy Tab S için hazırlanan kılıf bir klavyeye sahip. Galaxy Tab S‘ler bu kılıfla hem şık görünüyor hem de kullanım kolaylığı sunuyor. Klavye kılıfı monte ederek tablet tarzı bir cihaz elde edebilirsiniz. özellikle sık metin yazanlar için klavyesi iş göreceğe benziyor. Bir de oyun oynarken çok kolaylık sağlayacak. Logitech Galaxy Tab S 10.5“e özel olarak klavyeli bir kılıf hazırladı. Şık tasarıma sahip Logitech Type-S ismi verilen kılıf beğeni topladı. Tanıtımı yapılan bu kılıf kısa süre içerisinde milyonlarca satacağa benziyor.

 

 

Samsung Galaxy Tab S dikkat çekecek

 

 

 

Hem tabletinizi koruyun hem de daha aktif kullanın. Logitech, Galaxy Tab S 10.5“e özel olarak tasarlanan klavye kılıf Logitech Type-S”in duyurusunu gerçekleştirdi. New York”ta düzenlenen basın toplantısında kısa bir süre önce görücüye çıkan 10,5 inç ekranlı Galaxy Tab S 10.5 ile uyumlu olan klavye kılıf, E.P.S -Temel Koruma sistemi sayesinde tabletinizin hem arka hem de ön yüzeyini darbe, çizilme ve sıvılara karşı koruyacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here