Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Tab 7.7 Avea ile satışta!

Samsung Galaxy Tab 7.7 Avea ile satışta!

0

Samsung Galaxy Tab 7.7, Avealılara özel benzersiz bir kampanya ile Türkiye”de ilk kez satışa sunuluyor

Türkiye”de merakla beklenen Samsung Galaxy Tab 7.7, 30 Mart tarihinden itibaren Avea İletişim Merkezleri”nde 2 yıllık taahhütlü olarak satışa sunulacak.

Teknolojinin en son trendlerini en başarılı kampanyalarla müşterilerine sunan Avea; Galaxy Nexus”tan sonra şimdi de Samsung Galaxy Tab 7.7″yi Türkiye pazarında ilk kez satışa sunan teknoloji şirketi oldu…
 

Benzersiz görüntü kalitesiyle Super AMOLED Plus ekran özelliğine sahip dünyanın ilk tableti olan Samsung Galaxy Tab 7.7, müşterilere 2 farklı teklifle sunuluyor. Buna göre dileyen, Samsung Galaxy Tab 7.7″ye tarife içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 dakika görüşme süresi, 3000 SMS ve 4 GB internet içeren paket ile 2 yıl taahhütlü ayda 159 TL”ye veya 1GB, 2GB, 4GB internet paketli tekliferden 2 yıl taahhütle 129TL” den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Avea İletişim Merkezleri”nde, tablet ve telefon keyfini bir arada yaşamak isteyen teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak kampanya süresince cihaza sahip olan Avealılara, 6 ay sınırsız Wi-Fi, orijinal stand kılıf ve HS3000 bluetooth kulaklık da hediye edilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here