Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Tab 10.1 Türkiye”de!

Samsung Galaxy Tab 10.1 Türkiye”de!

0

Android 3.0 işletim sistemi ile gelen Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab 10.1, Türkiye’ye geldi

Avrupa’da ve Avusturalya’da Apple ile davalık olan ve satışların yasaklanmasının gündemde olduğu tablet, Türkiye’de bir sorun olmadan satışa sunuldu.
samsung Galaxy Tab 10.1

Samsung tarafından geliştirilen ve8.6mm ile dünyanın en ince tablet ürünüolma özelliği taşıyan Galaxy Tab 10.1, lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ortaklığıyla Türkiye”deki kullanıcılar ile buluştu.
 

Samsung Galaxy Tab 10.1, 19 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında sözleşmeli olarak24 ay taksitle, 250 MB internet paketiyle birlikte ayda sadece 75 TL”ye Turkcell İletişim Merkezleri”nde sunuluyor. Ayrıca dileyen müşteriler 1 GB ve 4 GB”lık internet paketi seçenekleriyle de Samsung Galaxy Tab 10.1″e sahip olabilecekler.

 

 

öncelikle Güney Kore ve ABD”de satışa sunulan 10.1 inç boyutundaki yeni Galaxy Tab 10.1, Android 3.1 işletim sistemi ile çalışıyor.Samsung”un kendi kullanıcı arayüzü TouchWiz”e sahip Galaxy Tab 10.1, WXGA TFT LCD ekran (1280 x 800) ve 1GHz çift çekirdek uygulama işlemcisi ile kullanıcılara kusursuz bir tablet deneyimi sunuyor. Yalnızca565 gram ağırlığa sahip GALAXY Tab 10.1, en üst düzeyde taşınabilirlik sunuyor.
 

Galaxy Tab 10.1, Samsung Fun Club, Samsung e-Kitap ve Mobil MP3 hizmetleri gibi geliştirilen yerel uygulamalarla kullanıcılara başka hiçbir yerde bulamayacakları çok özel servisler sunuyor.Galaxy Tab 10.1 kullanıcıları, Samsung Fun Club üzerinden her ay güncellenen onlarca, dizi, çizgi film ve diğer video içerikleri izleme fırsatının yanı sıra Pusula Yayıncılık işbirliğiyle geliştirilen Samsung eKitap uygulamasına da sahip olabiliyorlar. Bu uygulamayı kullanan herkese 5 kitap Samsung”tan hediye, ayrıca 30.000.”den fazla yerli kitaba da erişmek mümkün. Kullanıcılar Galaxy Tab 10.1″e sahip olarak, Mobil MP3 hizmeti sayesinde130.000″den fazla şarkı ile sınırsız müzik keyfini yaşayabilme fırsatı da elde edilebiliyorlar.Galaxy Tab 10.1 ayrıca, Samsung”un e-postalar, anlık mesajlaşmalar, rehber, takvim ve sosyal ağ bağlantılarını tek bir platformdatoplayan Social Hub özelliğini de sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here