Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S9’un ekran boyutu sürpriz mi olacak?

Samsung Galaxy S9’un ekran boyutu sürpriz mi olacak?

0

Samsung”un yeni amiral gemisi Galaxy S9″un önümüzdeki sene piyasada olması bekleniyor. Galaxy serisinin son modeli hakkında merak edilen özellikler günden güne ortaya çıkıyor.

Galaxy S9″un ekran boyutunun Galaxy S8 ile aynı olabileceği iddialar arasında.

Akıllı telefon endüstrisine yakın kaynaklara göre; önümüzdeki sene tanıtımı yapılması beklenen Galaxy S9 ve S9+ tasarımı ve ekran boyutları büyük ihtimalle Galaxy S8 serisiyle aynı olacak. Galaxy S9’un 5.77 inç, Galaxy S9+”nın ise 6.22 inç ekran boyutlarına sahip olması bekleniyor.

Galaxy S9 ve S9+ ekranların da yanlara doğru kavis, minimum alt ve üst çerçeveler ve Samsung’un bu yıl amiral gemisi ile tanıttığı “sonsuzluk” tasarımına sahip olması bekleniyor. Sonsuz tasarım doğrultusunda cihazın sağ veya sol tarafında da herhangi bir Home butonu olmayabilir. Bunların yanı sıra Galaxy S9″da Samsung”un Galaxy S8″de yapmayı istediği ama yetiştiremediği ekrana entegre parmak izi tarayıcı özelliği de olabilir.

Raporda, Samsung’un önümüzdeki yıl amiral gemisi telefonlarıyla çok fazla risk almak yerine güvenliği ön plana aldığı belirtiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here