Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S9 kamerasının nasıl çalıştığı ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S9 kamerasının nasıl çalıştığı ortaya çıktı!

0

Samsung”un yeni amiral gemisi akıllı telefonları tanıtımları sırasında bile neredeyse tamamen kamera özelliklerine odaklanmıştı. Firmanın yeni parlak akıllı telefonu, JerryRigEverything kanalı tarafından nazikçe parçalarına ayrıldı ve kamerasının detayları incelendi.

Yeni akıllı telefonun daha geçtiğimiz gün satışa çıktığını sizlerle buradaki haberimizde paylaşmıştık. Cihazın piyasada çoğalmasıyla birlikte hakkındaki videolar da gün ışığına çıkmaya başladı. Genellikle amiral gemisi düzeyi, yani en üst seviye akıllı telefonlara sağlamlık testi uygulayarak, içerisini açıp güzelliğin içerde de devam edip etmediğini gösteren YouTube kanalı JerryRigEverything”den Zack, Galaxy S9″u da eline geçirmiş.

Zack tarafından incelenen akıllı telefonun içerisi son derece düzenli ve planlı görünüyor. Hemen hemen her alanda S8″in özelliklerini koruyan Galaxy S9, kamerasıyla ciddi olarak ayrışıyor ve akıllı telefon sektöründe bir ilke sahip oluyor. DSLR kameralarda olduğu gibi değişken diyaframa sahip olan akıllı telefon kamerası, ışık şartlarına göre kendisini adapte ederek en iyi fotoğrafların ortaya çıkarılmasını sağlıyor.

Bu diyafram değişimini videodan da anladığımız kadarıyla mıknatıslar ve elektro-mıknatıslar yardımıyla yapan Galaxy S9, şüphesiz güzel fotoğraflar çekiyor, çekecek. Cihazın tamamının söküldüğü videoyu alttan izleyebilirsiniz. Eğer sadece kamerayla ilgileniyorsanız dakika 3:18″e atlayarak devam edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here