Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S8 için geliştiirlen ilk Launcher

Samsung Galaxy S8 için geliştiirlen ilk Launcher

0

Samsung’un yeni tepe seviye modelleri olacak olan, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri, bu yılın belki de en merakla beklenen akıllı telefonlarından. Samsung’un Galaxy S8 modellerinin donanım, yazılım ve varyasyon olarak çoğu özelliği zaten PR çalışması olarak basına ‘sızdırıldı’. Geçen sene, beyaz eşya ve Note7’de yaşanan sıkıntıların maddi ve manevi acısı Galaxy S8’lerden çıkarılacak gibi görünüyor. Zira Galaxy S8 ile gelecek olan yapay zekaya dayalı kişisel asistan bu özelliklerden bir tanesi.

Son olarak, tam anlamıyla Samsung’un ürünü olmasa da Samsung Galaxy S8 ve varyasyonlarıyla çalışacak olan iyi bir Launcher duyuruldu. özellikle switch özellikleriyle, Galaxy S8’in donanım butonlarına yönelik bulundurduğu arayüzler, ‘iyi’ yapan detaylardan bir tanesi. Ancak, Galaxy’lerin arayüz yazılımı olan TouchWiz’in epey uzağında tasarlanmış bir arayüzü var. Dolayısıyla Galaxy’lerin TouchWiz’ine alışmış gözler için biraz zor olacak.

Ayrıca bu launcher genel olarak Android Nougat uyumlu. Böylece Samsung Galaxy S8’de bulunacak olan fiziksel butonları tam işleviyle çalıştırabilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here