Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S8″i Galaxy yapay detaylar: Bixby ve Dex

Samsung Galaxy S8″i Galaxy yapay detaylar: Bixby ve Dex

0

Bixby’i bir çeşit sesli asistan servisi olarak belirtmiştik ancak dahası var. Kullanıcılarının telefonlarından daha fazla yararlanmalarını sağlamak için geliştirilen akıllı arayüz Bixby”e basit ses, dokunma ve metin komutlarıyla kolaylıkla erişilebiliyor. Bixby’in Sesli Komut işlevi, çeşitli Samsung uygulamalarının yanında Kamera, Rehber, Galeri, Mesajlar ve Ayarlar gibi birçok özellikle entegre edilebiliyor. Bu özelliğin yakın gelecekte daha fazla sayıda uygulama içerecek şekilde genişletilmesi planlanıyor. Bixby, kullanıcının ilgi alanları, durumu ve yeri ile ilgili bilgileri değerlendirerek kişiselleştirilmiş yardım sunuyor.

Bixby alışveriş yapma, bilgi arama gibi işlemleri sahip olduğu görsel tanıma teknolojisile yetenekleri oldukça fazla. Bixby kendi ekosistemi büyüdükçe, akıllı telefonlardaki esnekliği ve vaad ettikleri de genişleyecek.

Samsung DeX, akıllı telefonunuzu bir masaüstüne dönüştürüyor. Galaxy S8″in işlemci gücü ile Samsung kullanıcıları, DeX ile telefonlarındaki verileri kolayca görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve akıllı telefonlarıyla sanki masaüstü veya tablet bilgisayarda çalışır gibi hızlı ve etkili bir şekilde çalışabilirler.

Galaxy S8, her geçen gün sayısı artan IoT (Nesnelerin İnterneti) cihazlarının kolay yönetilebilmesini sağlayan Samsung Connect özelliği ile birlikte geliyor. Samsung Connect sayesinde kullanıcılar hızlı bir şekilde, üç adımda yapılandırma işlemi yaparak IoT özellikli cihazlarını kolayca etkinleştirebiliyor ve bağlantılı tüm cihazları tek bir entegre uygulama üzerinden yönetebiliyo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here