Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S8″de Bang&Olufsen stereo speaker olabilir

Samsung Galaxy S8″de Bang&Olufsen stereo speaker olabilir

0

2017’deki “akıllı telefon atmosferi” biraz farklı olacak gibi görünüyor. Firmaların daha önce “yenilik” olarak duyurduğu, aslında kendini tekrar eden özellikler bütçelerin azalmasıyla değişiklik göstermeye başladı. Haliyle 2017’de, özellikle MWC 2017′de tanıtılacak olan akıllı telefonlar ayakları yere basan modeller ve daha minimalist bir anlayışla gün yüzüne çıkacaklar. özellikle Samsung’un Note 7’deki durum dolayısıyla daha sıkı adımlar atması gerekiyor, zira üreticinin tasarım konusunda da bazı değişikliğe gidebileceği de mümkün.

Samsung, Galaxy S serilerini genellikle MWC 2017‘de duyuruyordu. Ancak son gelen bilgilere göre Samsung MWC’deki Galaxy tanıtımlarını erteleyebilir, kendisinin organize edeceği basın lansmanlarıyla Galaxy S8 modelini tüketiciye yansıtmaya hazırlanıyorlar. 

Tasarım konusunda beklentilerimiz, fiziksel “home” tuşunun, dokunmatik hale gelmesi, daha az çerçeve, kişisel asistan yazılımı gibi detaylardan oluşuyor. Bunun yanısıra Samsung, Galaxy S serilerinde hiç uygulamadığı bir özelliği daha uygulayabilir; B&O ile anlaşmalı oldukları bir streo speaker sistemi. Aslında bu özelliği kullanan pekçok üretici var ve kullanıcı nezninde başarılı olarak görülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here