Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S7″de radikal donanım değişiklikleri söz konusu

Samsung Galaxy S7″de radikal donanım değişiklikleri söz konusu

0

Samsung, Galaxty Note 5′in ekürisi olarak sunulan Galaxy S6 Edge+ modeliyle birlikte Samsung Galaxy modellerindeki radikal değişiklikleri görmeye başladık, bu değişiklikler genel itibariyle tasarım açısından görülüyordu, buna karşın Samsung, mobile yönelik yeni donanım ürünlerini de IFA 2015 fuarında sundu. Bu sunulan ürünler, 2016’da piyasaya sürülecek olan Galaxy modellerinde yerini alacak..Samsung Galaxy S7‘de ise durum eskiye dönüş gibi görünüyor; haberlere göre Galaxy S7 modelinin bazı varyasyon modellerinde microSD donanımı tekrar geri gelecek. Bu donanım her model veya her varyasyonda değil, belirli ürünlerde bulunabilir. örneğin Galaxy S6 gibi bir modelde microSD bulunmayıp diğer model olan Galaxy S6 edge gibi bir modelde microSD donanımı bulunacak. Elbette bunun nedeni tamamen duygusal, yani ekonomik. microSD olan model, gözle görünür bir şekilde pahalı olacaktır.

Samsung Galaxy S7‘lerde 32, 64, ve 128GB modeller alternatif olarak sunulabilir ancak bizim bilgilerimize göre Samsung, yavaş yavaş 128GB hafıza işini artık kenara itiyor, satış rakamları da açıkçası pek bekledikleri gibi değil.

Samsung Galaxy S7‘nin ekran boyutunun 5.2″, diğer kavisli modelin ekran boyutu 5.7″ gibi bir rakamdan bahsediliyor. Dedikodular bir tarafa, bu model MWC 2016 fuarında tanıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here