Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 tanıtıldı özellikleri ve detaylar

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 tanıtıldı özellikleri ve detaylar

0

 

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarını az önce tanıttı. Yeni tasarım anlayışı, aksesuarları ve yeni yazılımlarının yanısıra güvenliği ile de dikkat çekiyor. Bu akşam düzenlenen Galaxy etkinliğinin gizli kahramanı Samsung Knox yazılımı oldu. Samsung Knox, Android for Work’e sunacağı ayrıcalıkların yanısıra cihazın güvenlik donanımını da üstlenecek. Aynı zamanda Galaxy S6 ailesinde artık tanıtılan parmak izi tarayıcılı güvenlik sisteminin de altyapısını Samsung Knox oluşturacak. Doğal olarak Samsung Smart TV ve diğer Samsung teknolojileriyle de eşleşme açısından daha hızlı ulaşıma imkan sağlayan arayüze sahip.

Bugün tanıtılan, Samsung Galaxy S6‘ların aslında prototip ürünüydü. Prototiplerin yanısıra satışa sunulacak ürünlerdeki klavye tasarımı da şimdilik saklanıyor, Samsung bu konuda bir sürpriz gerçekleştirecek.

özetlersek, Samsung’un işlemci altyapısı, kamera donanımı ve yazılımlarının yanısıra Galaxy S6, şüphesiz güvenlik donanımı ve yeni aksesuarlarıyla konuşulacak. Güvenliğinden endişeli kullanıcılar Samsung Galaxy S6 tercih edecek gibi görünüyor.

 

Samsung Galaxy S6’lar ile gelen Microsoft yazılımları.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here