Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S6 görselleri gerçek mi?

Samsung Galaxy S6 görselleri gerçek mi?

0

Bu sabah Samsung Galaxy S6 modellerinin sızıntı görüntüsü yayımlandı. Tanıtımına sayılı günler kala Galaxy S6 modelleriyle ilgili en net görüntüler olarak kendini gösterdi. Daha önce benzer görseller görülmüştü fakat Samsung tarafından yalanlanmıştı. Benzer görüntüler sızıntı görseller HTC One M9’a yönelik yapılırken bu görseller firma tarafından yalanlanmıştı. Biz de bu görselleri Photoshop programıyla fazlasıyla haşır neşir olan tasarımcılara sorduk ve iki farklı görüş var. 

Samsung Galaxy S6’nın görselleriyle ilgili ilk görüş, iki görselin de doğru olduğu yönünde. Fakat görüntülerin farklı zamanlarda ve farklı cihazlardan elde edildi söylendi. Kaynağa göre görseller farklı zamanlarda çekilen farklı cihazlar. Genel olarak Galaxy S6 modeliyle ilgili görseller paylaşıldı, Galaxy S6 Edge ile ilgili sadece bir tane görsel bulunuyor. Bu görseller, Galaxy modellerinin deneme prototipleri olabilir. Akıllı telefon tasarımlarının farklı farklı tasarımlarla sınavdan geçirildiğini ve alternatif olarak 2’den fazla tasarım geliştirildğini, bu tasarımların üzerinde oynanarak en favori tasarımın oluşturulduğu söylendi.

 

En gerçekçi duran bu fotoğraf. Görseldeki Hamster’lar, tasarımcıya göre Samsung tarafından kondurtmuş olabilir. çünkü firmaların bunun gibi sızıntı görselleri bir PR araştırması olarak ortaya çıkarttığı biliniyor. Samsung Galaxy S6‘da karşımıza çıkacak sürpriz özellik veya donanımı örtmek için bu Hamster’lar kullanılmış olabilir. Diğer ve daha güçlü olan ihtimal ise, sızıntıyı yapan ekip, görselleri başka bir yerden elde etti ve görseldeki reklamları kapatmak için Hamster kullandılar.

 

Bu görsel yukarıdaki diğer görsellerdekinden daha farklı bir cihaz olduğu söylendi. Bu cihaz, Galaxy S6 ise, Galaxy S6‘nın alternatif bir tasarımı olabilir.

 

İşte zurnanın zırt dediği Galaxy S6 görseli. Sağdaki klasik tasarımlı Galaxy S6, diğer görsellerden çok farklı. 2. sayfadaki görselde, Galaxy S6‘nın alt kısımı ile bu fotoğrafdaki cihazın alt kısımı ile çok fark var. Gerekli programlarda, görselleri yakınlaştırdığınızda farklı zaten göreceksiniz. Bununla birlikte Galaxy S6 Edge olarak ortaya çıkan soldaki cihazın soldaki Edge tasarımında bozulmalar var. Görseldeki bozulmalar cihazın Note Edge’den oynandığını gösterebilir. Fakat sadece fotoğrafın boyutu nedeniyle de bozulmaya gitmiş olabilir. Fakat bu Edge ekranlı cihazın Note Edge olma ihtimali çok yüksek. Aslında Galaxy S6 Edge, reklamlarda da Samsung tarafından onaylanmıştı ancak bu son görseldeki Galaxy S6 Edge biraz havada kaldı. Şahsi fikrim Galaxy S6 Edge olduğu yönünde fakat yorumlar bu şekilde.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here