Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S5 Türkiye için Android 5.0 aldı ve Android 5.0″ın Galaxy...

Samsung Galaxy S5 Türkiye için Android 5.0 aldı ve Android 5.0″ın Galaxy takvimi!

0

samsung galaxy s5 güncelleme

 

 

Samsung Galaxy kullanıcıları daha önce firmanın güncelleme desteğini eleştiriyordu. Ancak Android 5.0, LG‘den sonra Samsung Galaxy akıllı telefonlarda da beklentilerden daha hızlı bir şekilde genişlemeye başladı. Google’ın şimdilik sorunlu yazılım güncellemesi Android 5.0, Türkiye’de LG G3’lerde ve Samsung Galaxy S5’in kısmi kullanıcıları kullanılmaya başlandı. Güncelleme ile ilgili şikayetler göz önüne alınırsa LG G3’teki gibi RAM artışı gözlemleniyor. Bununla ilgili basit çözümler LG G3 Android 5.0 güncellemesi haberlerimizde var. Güncellemenizdeki yavaşlamalar ve kasmalar kısa süreli olacaktır. RAM bir süre artış gösterse de, 2-3 gün aradan sonra RAM kullanımınız düşecektir fakat bu süreç içerisinde fazla performans isteyen oyun veya uygulamaları açmamanız süreç için olumlu olacaktır.

Android 5.0, Türkiye’deki Galaxy S5 kullanıcılarına da sunulmaya başlandı ve geliştiricilere göre bahar dönemi Android 5.0’ın altın dönemi olacak. Bugüne kadar yayılma hızına oranla %20 daha hızlı genişleyecek ve Türkiye’deki Samsung Galaxy ailesi kullanıcıları; özellikle Galaxy S5, Galaxy Note 3 ve Note 4, şubat ayı itibariyle güncellemelerine kavuşacaklar. 

Yani diyoruz ki, Android 5.0’ın Galaxy için kritik tarihi şubat! öncelikle Note 4 kullanıcıları, Note 3 (diğer Note ailesi bilinmiyor), Galaxy S5 ve Galaxy S4 (biraz gecikebilir)  şubat ayında güncellemelerine kavuşacaklar. (Türkiye için)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here