Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S5″in üretimi başlıyor

Samsung Galaxy S5″in üretimi başlıyor

0

Samsung içerisinde bulunduğu akıllı telefon pazarında oldukça önemli işler başardı ve sektördeki en önemli firma olma yolunda hızla ilerliyor. Samsung’un sıradaki amiral gemisi modeli olması beklenen Galaxy S5 için yeni söylenti detaylar geldi.
 

Koreli kaynaklardan sızan bilgilere göre Samsung, Galaxy S4 satışa sunulalı daha 1 sene olmadan, Galaxy S5‘i piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Bunun da beklenenden daha erken bir satışa sunma politikası olacağı düşünülüyor.

 

önümüzdeki Ocak ayı ile birlikte Galaxy S5‘in üretimine başlanacağını, şubat veya mart ayında da satışa sunulacağını, üstelik yanında Galaxy Gear 2 akıllı saatin de hediye olarak verileceği söylentileri dolaşıyor.

 

Söylentilerin devamında, Galaxy S5‘te 64bit işlemci, 3GB RAM, 4000mAh batarya, 16MP kamera, 5 inç ve 560ppi değerde esnek ekran gibi detaylar var. Ve bir de tasarımdan bahsedilmiş. İşletim sistemi olarak da Android 4.4. KitKat’ın ismi geçiyor. Galaxy S5, metal ve plastik kasa tasarımlı olarak iki modelde kullanıcılara sunulabilir. Bakalım önümüzdeki aylar içerisinde Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S5 ile piyasada nasıl bir hakimiyet kuracak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here