Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung Galaxy S4 Zoom

0

Galaxy S4 Zoom ile hiçbir şeyi kaçırmayın.
 

Türünün ilk örneği olan Galaxy S4 Zoom kampakt fotoğraf makinası ve cep telefonu melezi olarak raflardaki yerini aldı. Galaxy S4 Zoom, gelişmiş dokunma ve yakınlaşma özellikleri ile kontrol imkanı sunan arayüzü, üstün optik bileşenleri, sıradışı tasarımı ile hem cep telefonu hem de fotoğraf makinesi.

Galaxy S4 Zoom denildiği zaman aklımıza Samsung’un 2 farklı ürününün birleşimi geliyor. Bir tarafı Galaxy S4 cep telefonu diğer taraftan da Galaxy Camera”nın birleşiminden oluşuyor.Hem üstün özellikli akıllı bir telefon hem de üst düzey bir fotoğraf makinesi!
 


 
Galaxy S4 Zoom ile hiçbir şeyi kaçırmayın: Aynı anda konuşun, çekin ve paylaşın sadece anıları paylaşmayın; deneyim yaratın. Arama sırasında Fotoğraf Paylaşımı, yeni fotoğraf çekme olasılıkları oluşturun. Bir çekim yapın ve telefonda konuşurken, mesajla birlikte bir arkadaşınıza gönderin! Zoom halka kontrolü, kamera uygulamasını anında açmanızı ve fotoğraf fonksiyonlarını kontrol etmenizi oldukça başarılı bir şekilde sağlıyor. Galaxy S4 zoom, sadece kamerası bulunan akıllı bir telefon değil. Kısmen gelişmiş bir kamera ve kısmen de Android ile güçlendirilmiş akıllı bir telefon olarak Galaxy S4 zoom, dünyanızla her zaman bağlantıda olan bir cihazdır.

 

Galaxy S4 Zoom özellikleri
Hızlı başlatma ve kısayol, birçok kamera moduna kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Bunun için Galaxy S4 zoom”un halkasını hızlıca döndürmeniz ve sonrasında ekrana hızlıca dokunmanız gerekmektedir. Bunları yaptığınız takdirde aşağıdaki modları çevirebilmenizi sağlar; Otomatik, Galeri, Akıllı Mod, Elle Ayar, Program ve yeni Modumla daha fazlası.
 

 
Optik Zoom Kontrolü
Zoom kontrolü yapısı yeniden düşünüldü. Optik zoom kontrolü, düzgün, kullanımı kolay dijital kontrollerle birlikte geleneksel tuşların ve düğmelerin yerine geçmektedir. Profesyonel kalitedeki doğruluk ve benzersiz kullanım kolaylığı sunan Galaxy S4 Zoom, sadece zoom halkasının hızlı bir dönüşü kadar uzaklıktadır, ayrıca geniş açılı çekimler yapmayı ve zorlu odaklama efektleri oluşturmayı sağlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here