Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S4 Video İnceleme / Türkiye Lansmanı

Samsung Galaxy S4 Video İnceleme / Türkiye Lansmanı

0

Herkesin merakla beklediği Samsung GALAXY S4, Türkiye”de tanıtıldı. Yeni Samsung Galaxy S4, 27 Nisan”da saat 10.00 itibariyle dünya genelinde satışa sunulacak

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Sungyong Hong konuyla ilgili açıklamasında; Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerden gelen yoğun ilgiye gerçekten değer veriyoruz ve Türkiye”deki kullanıcıları böyle merakla beklenen ve hayatlarına eşlik edecek bir akıllı telefon ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

İleriki günlerde detaylıca inceleyeceğimiz Samsung Galaxy S4″ün Lansmanından ilk izlenimlerimizi ve detaylı ön incelememizi izleyebilirsiniz.

 

 

can eroğlu

Samsung Galaxy S4 hakkında bilmeniz gereken her şey ileriki sayfalarda…

 

 

Fotoğraflarınızı daha anlamlı kılmak için

“Yaşam, sizin için anlam ifade eden anlar ile zenginleşir” felsefesiyle GALAXY S4, özel zamanları yakalayıp, sevdiklerinizle paylaşmanıza imkan verir. GALAXY S4, görselleri mükemmel görüntüleme deneyimi sunan dünyanın ilk Full HD Süper AMOLED ekranına sahip. Hayran bırakan görüntü kalitesi için 5 inç boyutundaki geniş ekranı 441 ppi özelliğinde…

13 mega piksellik arka kamerayla donatılan GALAXY S4, kullanıcılara heyecan verici kalitede fotoğraf çekme imkanı veriyor. “İkili Kamera” özelliği ile ön, ve arka kamera ile aynı anda fotoğraf çekip aynı karede göstermek mümkün. çektiğiniz her iki fotoğrafı da olabildiğince doğal gösteren, birbirinden farklı çerçeve efektlerinden birini seçebilir ve eşsiz çekim modlarından yararlanabilirsiniz. “Drama Shot”, art arda çekilen hareketli nesnelerin olduğu fotoğraflardaki tüm hareketleri tek fotoğrafta bir araya getiriyor. “Sesli Fotoğraf” ise; çektiğiniz fotoğrafların arka fonundaki müzik ve sesleri birlikte kaydeder ve böylece; özel anlarınızın fotoğraflarını hayal edilebilecek en gerçekçi şekilde paylaşabilirsiniz.

Samsung GALAXY S4 insan ilişkilerinin değerini anlar ve nerede olursanız olun sevdiklerinizle iletişimi mümkün kılıyor. Tek bir kişi tarafından zevkle kullanılan kişisel bir cihaz olmanın ötesinde, hayatın tatlarını sevdiklerinizle paylaşmanıza ve tecrübe etmenize olanak tanıyor.

“Group Play”, Wi-Fi erişim noktası veya hücresel bağlantı sinyali olmadan kullanıcılara; müzik, resim , doküman ve oyunların tadını çevresindekilerle birlikte çıkarma imkanı veriyor. Bu özelik sayesinde yanınızdakiler ile doğrudan iletişim kurarak anında paylaşıp, oyun oynayıp, içerik oluşturup, eğlenebilirsiniz. “Müzik Paylaş” ile, çok sayıda telefonda aynı şarkıyı senkronize şekilde çalarak mükemmel bir parti atmosferi yaratmak mümkün.


Size özel bir multimedya deneyimi

Yüzünüzü, sesinizi ve hareketlerinizi tanıyacak kadar akıllı olan GALAXY S4, ekrana yakınlaştığınızı anlayıp  size görmek istediğiniz içeriği gösteriyor. ‘Temassız Kontrol’ (Air Gesture) özelliği ile elinizin havada yaptığı bir hareketle çalan müziği değiştirebilir, bir web sayfasında gezinebilir veya gelen bir aramayı kolayca kabul edebilirsiniz. “Air View özelliği sayesinde; kullanıcıların bir e-posta, fotoğraf, video veya S Planner, içeriğini açmak zorunda kalmadan parmaklarıyla, ekrana dokunmaksızın ön izleme yapabilmelerine olanak sağlar. Air View ile internet sayfasını büyütülmüş olarak görebilir ya da hızlı aramada kayıtlı bir telefon numarasını ön izleme ile görebilirsiniz. “Samsung Akıllı Duraklatma” ile ekranı, baktığınız yere göre yönlendirebilirsiniz. Bir video izlerken başka bir yere baktığınızda video durdurur; yeniden ekrana baktığınızdaysa tekrar devam ediyor.

 

 


Kişiselleştirilmiş özellikleri ile size eşlik eder

GALAXY S4, “S Health” yazılımını kullanarak sağlık ve egzersiz bilgilerinizi güncel tutup hayatınıza güç katıyor. Cihazda dahili olarak bulunan sensörler, sistematik ve otomatik bir şekilde sağlığınızı, yediklerinizi, spor faaliyetlerinizi, uykunuzu ve daha pek çok şeyi takip ederek yaşam kalitenizi artırmanıza ve böylece zinde kalmanıza yardımcı oluyor.
 

GALAXY S4, “Samsung Adapt Display” ile her türden uygulama için kişiye özel ayarlanmış optimum izleme deneyimi sunuyor. “Samsung Adapt Sound” ise yaşamdan olabildiğince fazlasını alabilmek için her kullanıcıya özel, kişiselleştirilmiş en ideal müzik seviyesi ve tipini sunuyor.

Samsung”un kendine ait video ve film servisi Samsung WatchON, mobil cihaz kullanırken canlı TV ve direkt video gösterimi gibi içeriklerin daha hızlı ve kolay izlenebilmesini hedefliyor. Samsung WatchON”un eşsiz özelliklerinden biri, GALAXY S4″ü bir evrensel uzaktan kumandaya dönüştürmesi… Böylece telefonunuzdan canlı TV programını, kılavuz üzerinden arayabilir ve sonra da seçtiğiniz içeriği, telefonunuza bağlı Samsung Akıllı TV”nizden izleyebilirsiniz. Samsung WatchON aynı zamanda çoklu ekran desteği, öneriler, kaldığı yerden devam etme fonksiyonu ve sosyal paylaşım sunuyor.

Samsung Apps yeni bir hizmet ile güncellenerek Samsung Apps ve Google Play”deki uygulamalar arasında aynı anda arama fonksiyonu sağladı. Böylece Samsung Apps hesabınızla, Google Play üzerinden arama yaptığınız kadar kolay bir şekilde uygulama satın alıp indirebilirsiniz.

Galaxy S4 için hazırlanan ChatON, eğlenceli ve yaratıcı metin mesajları ile yüksek kalitede mVoIP/video sohbet hizmetini birleştirerek bütünleşmiş bir iletişim deneyimi sunar. Wi-Fi ve mobil ağ üzerinden arkadaşlarınızla yüksek kalitede video ve ses sohbetlerinin tadını çıkarabilir ve kolaylıkla mesajlaşmadan, görüntülü veya sesli görüşmeye ya da tam tersine geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca eşsiz paylaşım deneyimi için “Ekran Paylaşma” özelliği ile telefon ekranınızı paylaşabilir ve bire bir görüşme sırasında, cihazınıza dosya indirme veya yükleme yapmaya gerek kalmadan, arkadaşınızla karşılıklı cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here