Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S4 Android 5 Lollipop güncellemesi Türkiye”de!

Samsung Galaxy S4 Android 5 Lollipop güncellemesi Türkiye”de!

0

samsung güncelleme

Samsung, Galaxy S4‘ün Türkiye‘deki kullanıcıları için nihayet Android 5 Lollipop güncellemesini yayımladı bu akşam itibariyle. Galaxy S4 Android 5 Lollipop güncellemesi yaklaşık 1 saat önce Türkiye’de sunulmaya başlandı ve bu gece Türkiye’deki tüm Galaxy S4 modelleri ve varyasyonları Android 5 Lollipop ile tanışması bekleniyor. Haber kaynağından gelen bilgilere göre yaklaşık 600 MB tutan bir Android 5 Lollipop güncellemesi yayımlandı. Değişiklikler neler, buglar, hatalar sorunlar klasik Android Lollipop güncelleme sorunlarının devam edip etmediği Galaxy S4’lere tamamiyle yüklenmesinin ardından göreceğiz. Samsung Galaxy S4 Android 5 Lollipop güncelemesinin ilk yayımlandığı ülke olan Rusya’da çok fazla problem gözlenmiyordu fakat bu sırada TouchWiz’in de güncellenmesi nedeniyle, süreç hayli uzun olduğu belirtilmişti.

Samsung Galaxy S4 Android 5 Lollipop güncellemesinden sonra sıra Galaxy S4’ün varyasyonlarına geliyor sıra. Mini modellere henüz duyurulan bir güncelleme haberi yok fakat Samsung bu modellere de Android 5 Lollipop güncellemesini her an yayımlayabilir.

Son olarak, Galaxy S4 Android 5 Lollipop güncellemesinde karşılaşılan sorunlarla ilgili mümkün olabildiğince problem çözücü bir haber yayımlayacağız, Facebook veya Twitter aracılığı ile karşılaştığınız sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here