Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S4 Android 5.1 güncellemesi geliyor

Samsung Galaxy S4 Android 5.1 güncellemesi geliyor

0

Samsung Galaxy S4 Google Play versiyonu için Android 5.1.1 güncellemesi uygun modeller için yayımlanmaya başladı. Galaxy S4 standart modellerine de Android 5.1.1 güncellemesi de müjdelenirken büyük ihtimalle, Android 5.1.1 güncellemesi, Galaxy S4‘ün alacağı son güncellemelerden bir tanesi ancak firma TouchWiz güncellemelerine devam edebilir.

Bazı üreticiler Android güncellemeleri için 2 yıllık bir sürecin ardından desteğini sonlandırıyor. Sony ve Samsung şimdiye kadar eski modellerine de Android Lollipop güncellemelerini yayımlayan şirketlerden. Sony, Z serisine Android 5.1 güncellemesini bitirdikten sonra M serisi ve T serisine Android Lollipop güncellemelerini tamamlamak üzere. Samsung da aynı şekilde; Galaxy modellerinin çoğu Android 5.1 güncellemesini alıyor ancak Galaxy S4 için muhtemelen son Android güncellemesi yayımlanıyor. 

Galaxy S4, Android Marshmallow güncellemesini büyük ihtimalle almayacak. Aynı zamanda bu modelin standart versiyonları için Android 5.1 güncellemesi yeni modellerin Android 5.1 güncellemesinin ardından yayımlanacağı da belirtiliyor.

kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here