Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S4 Active”i tanıttı

Samsung Galaxy S4 Active”i tanıttı

0

Samsung Galaxy S4 Active: Macera ve hareket dolu bir hayat için mükemmel bir yol arkadaşı

Galaxy S4 Active toz ve suya karşı belgelenmiş (IP67*) koruma özelliği sayesinde ve tam yalıtımlı tasarımı sayesinde toz partiküllerini dışarıda tutarken suyun 1 metre altında 30 dakika boyunca sızıntı olmasını ve suyun verebileceği zararları da engelliyor. Suya dirençli kulaklık girişiyle Galaxy S4 Active, zorlu koşullar altıda dahi telefonunuzu normal koşullardaki gibi kullanmanıza olanak veriyor. Cihazın eşsiz yapısı, ister çılgınca bir rafting turu macerasının her anını yakalamak, isterseniz havuzda sualtı fotoğrafları çekmek amacıyla, kullanıcıya normal bir akıllı telefonla çekilmesi mümkün olmayan o muhteşem anları yakalama olanağı veriyor.
Hareketli bir yaşam biçimi yüksek enerji gerektirir; bu anlayışla geliştirilen Galaxy S4 Active”de bulunan 1.9 GHZ Dört çekirdek işlemci ve 2.600mAh pil en yoğun zamanınızda bile işlerinizi aksatmadan yapabileceğiniz bir performans ve pil ömrü sunuyor. 5.0″ Full HD TFT LCD ekranı (443 PPI) sayesinde Galaxy S4 Active çarpıcı renk ve yüksek çözünürlükte bir ekran deneyimi sunuyor. Yine GALAXY S4 Active”de bulunan “Eldivenli Dokunuş” (Glove Touch) özelliği sayesinde soğuk havalarda ekranı eldivenle de kontrol etmek mümkün oluyor.

GALAXY S4 Active”in 8megapiksel arka kamerası ile pırıl pırıl görüntüler kolaylıkla çekip paylaşabilirken; sualtında çekilen fotoğraf ya da videoların kalitesi de S4 GALAXY Active’e özel “Su Modu” (Aqua Mode) sayesinde daha da yükseltilebiliyor. Telefonun yan tarafındaki ses düğmesi aynı zamanda kameranın fotoğraf ve video çekme düğmesi olarak da kullanılabiliyor. GALAXY S4 Active”in aynı zamanda güçlü bir LED flaş ışığına dönüşebilen kamerası sayesinde az ışıklı ortamlarda veya geceleri sadece ses düğmesine uzun süre basarak ışığa ulaşabiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here