Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S3 partisi coşturdu!

Samsung Galaxy S3 partisi coşturdu!

0

Samsung”un insanı en iyi anlayan, üstün akıllı telefonu GALAXY S III”ün Türkiye”ye gelişi, binlerce kişinin müziğe doyduğu sokak partileriyle kutlandı

Dünyanın en ünlü DJ”lerinden Avicii ve Bob Sinclar, Caddebostan ve Nişantaşı”ndaki Samsung partilerinde, tüm müzikseverlere unutulmaz bir müzik keyfi yaşattı.
 

31 Mayıs 2012, İstanbul– Samsung Electronics”in en akıllı telefonu GALAXY S III, İstanbul”da binlerce kişinin katıldığı muhteşem DJ partileriyle tanıtıldı. Dünyanın en başarılı DJ”lerinden Bob Sinclar ve Avicii, yalnızca Samsung GalaxyS III için Türkiye”ye geldi. 30 Mayıs çarşamba akşamı, Caddebostan ve Nişantaşı”nda kapatılan caddeler, DJ Avicii ve Bob Sinclar”in büyüleyici performanslarına tanık oldu.


 

Samsung”un en iddialı telefonu; kullanıcısını tanıyan ve ne istediğini anlayarak karşılık veren GALAXY S III”ün Türkiye”de tanıtılmasının şerefine, binlerce müzikseveri buluşturan DJ partileri düzenlendi. Konsere özel ayrılan Nişantaşı Abdi İpekçi ve Caddebostan sahil bölgeleri, Samsung GALAXY S III kutlamaları için adeta bir konser alanına dönüştürüldü. Saat 20:00″de, Power FM DJ”lerinin yayınlarıyla başlayan sokak partileri, geceyarısına kadar Bob Sinclar ve Avicii”nin muhteşem konserlerine sahne oldu.
 

Galaxy S III”ün gelişi aynı zamanda, saat 22:00″de, Rumeli Hisarı”nın 3 kulesine birden yansıtılan video gösterisiyle görsel bir şova dönüştü. Rumeli Hisarı”nın tarihi yapısını GALAXY S III görüntülerine boyayan video gösterisi, Boğaz”daki izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here