Ana sayfa Haber Samsung Galaxy S10 Yeni Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10 Yeni Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Samsung Galaxy S10 yeni tasarım görüntüleri ortaya çıktı. Samsung’un 2019’da tanıtması beklenen ve gelecekteki amiral gemisi olarak nitelendirilen Samsung Galaxy S10, hem performansıyla hem de tasarımıyla kendinden söz ettirecek gibi. Samsung S10’un prototipi olduğu iddia edilen bir görsel Twitter’da paylaşıldı.

Son zamanlarda teknoloji dünyasına damga vuran sızıntı bilgilere bir yeni daha eklenerek Samsung Galaxy S10 ile ilgili görseller sızdırıldı. Sızıntı kaynağı Ice Universe kullanıcısının yüklediği fotoğrafta Samsung Galaxy S10’un prototipi yer alıyor.

Samsung Galaxy S10 Yeni Tasarım Nasıl Olacak?

Eğer öne sürülen ve fotoğraf ile desteklenmeye çalışılan iddia doğru ise Samsung S serisinde büyük bir teknolojik sıçrama yapacak gibi görünüyor. Prototipte görüldüğü kadarıyla ekran, cihazın ön yüzünü tamamıyle kaplıyor. Kamera ve diğer sensörler ise kaldırılmış. Samsung’un ön kamera sorununu nasıl çözeceğini henüz bilinmiyor ancak geçtiğimiz günlerde Çinli üreticiler Oppo ve Vivo benzer tasarımlı akıllı telefonlar tanıtmıştı. Vivo Nex ve Oppo Find X’ta kameralar mekanik bir sistem sayesinde gerektiğinde cihazdan çıkarılıyor ve kullanılabiliyordu. Henüz kesin olmasa da Samsung Galaxy S10’da da benzer bir sistemin olacağı tahmin ediliyor.

Yine Ice Universe’nin paylaşımına göre 2019’ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S10’da yeni Exynos işlemcisi kullanılacak. Piyasada bulunan işlemcilerden çok daha gelişmiş olacağı belirtilen Exynos 9820 ile Galaxy S10, performans olarak da rakiplerini epey zorlayacak.

Kaynaklar;
Yine Ice Universe
HaberTurk

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here