Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Q söylentileri ayyuka çıktı!

Samsung Galaxy Q söylentileri ayyuka çıktı!

0

2011, akıllı telefon ve tablet bilgisayar sektörünün kesiştiği ürünlerin senesi oluyor. Son olarak Samsung bu furyaya katılacak gibi görünüyor. Samsung’un yeni ürünü ile ilgili söylentiler neler diyor?
 

IFA 2011 hızla yaklaşıyor. Gün itibariyle bu teknoloji fuarının başlamasına tam 45 gün kaldı. Hal böyleyken, dünyaca ünlü teknoloji firmalarının da IFA 2011’de tanıtacağı ürünler ile ilgili söylentiler bir bir ayyuka çıkıyor. Son olarak Samsung tarafından bir söylenti yayıldı. Söylentilere göre Samsung, 5.3 inç ekran boyutuna sahip akıllı telefon – tablet bilgisayar karışımı ürününü IFA 2011’de dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung’un bu hamlesi ile birlikte akıllı telefon – tablet bilgisayar varyasyonları arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Samsung’un söylenti aşamasındaki bu telefonunun kod adı ise Galaxy Q.

 

Samsung Galaxy Q
Samsung Galaxy Q piyasaya çıkarsa, Galaxy SII’den sadece 1 inç büyük olacak
Yahoo’nun Güney Kore şubesinden yayılan dedikodulara göre akıllı telefon – tablet bilgisayar melezi olacak olan cihazın sektördeki kategorisi tabphone olacak. Asus’un bu alanda Padfone hamlesine karşılık olarak düşünülen Tabphone, şüphesiz ki Padfone’a kıyasla daha başarılı bir isim. 3G desteğiyle birlikte geleceği iddia edilen tabphone’un sesli iletişimi destekleyip desteklemeyeceği belli değil.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here