Ana sayfa Mobil Samsung, Galaxy NotePRO ve TabPRO serisini tanıttı

Samsung, Galaxy NotePRO ve TabPRO serisini tanıttı

0

Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, olağanüstü ekran görselliğinin yanı sıra, birinci sınıf tasarım ve güçlü performansı da tek bir cihazda topladı. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde dizayn edilen Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO, WQXGA ekranı güçlü içerikle birleştirerek, üstün bir mobil çözüme imza attı.
 

 

Büyük ekran severleri 12,2 inç”lik boyutuyla karşılayan Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, 4 milyonun üzerinde piksel sayısı ve olağanüstü çözünürlüğüyle, beklentilerin ötesinde bir ekran deneyiminin kapılarını aralıyor. Dünyanın ilk 12,2 inç WQXGA Widescreen (16:10) ekranını kullanıcılara sunan seri, şaşırtıcı Full HD video performansıyla da benzersiz bir deneyim yaratıyor. Yeni tablet serisi, sektöre liderlik edecek ekran özelliklerinin yanı sıra, mobiliteyi de ön planda tutarak, oldukça hafif ve ince bir çerçeveyle tasarlanmış..

 

Büyük ekran için özel olarak optimize edilmiş ve kişiselleştirilebilen Magazine UX tasarımı ile içeriğin dilediğiniz şekilde görüntülenmesi de son derece kolay. Dijital dergi görselliği sağlayan UX tasarımı, kullanıcıların favori içeriklerini bir pano üzerinde organize edebilmelerini ve sık kullanılan uygulamalara kolayca erişebilmelerini sağlıyor.

 

 

12,2 inç”lik Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, kullanıcıların hem kişisel hem de profesyonel içeriği yönetmelerine yardımcı olmak için farklı üretim araçlarıyla donatılmış olarak geliyor.
 

çoklu Pencere özelliği, kullanıcıların ekranı dört farklı pencereye bölmesini sağlarken, yeni Sanal Klavye de konforlu metin girişi için ideal bir çözüm sağlıyor. Galaxy NotePro‘da bulunan S Pen de “Action Memo”, “Scrapbook”, “Screen Write” ve “S Finder” gibi özelliklere erişim sayesinde, daha yüksek kullanım performansı sunuyor. Pen Window fonksiyonu ise kullanıcıların ekrana istedikleri büyüklükte bir pencere çizerek, YouTube, hesap makinesi vb gibi birçok içeriklere anında ulaşabilmelerini sağlarken Remote PC ile ev veya ofis PC’lerine doğrudan Galaxy NotePRO veya TabPRO üzerinden erişebiliyor ve dosyalarını uzaktan sorunsuzca düzenleyebiliyorlar.

 

 

Galaxy NotePRO ve TabPRO, kullanıcılara diledikleri herkesle diledikleri yerde görüşebilmeleri için, sektörün lider web konferans çözümü Cisco WebEx Meetings”i de önceden yüklenmiş olarak sunuyor. Android tabletlerde bir ilk olan bu özellik, kullanıcıların ekranlarındaki herhangi bir içeriği başkalarıyla paylaşabilmenin yanı sıra, telefon rehberlerinden WebEx görüşmelerini de yapabilmelerini sağlıyor. Samsung e-Meeting ise kullanıcılara bir toplantı sırasında merkezi bir sunucu veya ağa erişmek zorunda olmadan içerik paylaşma imkanı sunuyor.

 

Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO ürün serisi değişik bağlantı seçenekleriyle geliyor; “Wi-Fi”, “Wi-Fi+3G”. Kullanıcılar S Pen”i de içeren 12,2 inç”lik Galaxy NotePRO ile S Pen içermeyen 12,2 inç”lik Galaxy TabPRO, Galaxy TabPRO 10,1 inç ve 8,4 inç modelleri arasında seçim yapabilecek. Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO tablet serisi dünya genelinde 2014 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa sunuluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here