Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note Edge Gear VR”nin kaderini belirleyecek

Samsung Galaxy Note Edge Gear VR”nin kaderini belirleyecek

0

Bugün itibariyle teknoloji firmalarının teker teker tanıttığı bütün cihazlar, farklı platformlarla bağlantılı çalışacak olması aslında fuarın genel olarak dikkat çeken detaylarından bir tanesi. Samsung’un “garip görünüşlü” yeni cihazı Samsung Galaxy Note Edge de bunlardan bir tanesi. Fuarı takip edenler, büyük ihtimalle Galaxy Note 4 tarafından heyecanlanmayı beklerken, karşımıza Note Edge çıkageldi. 

16 megapiksel kamera, 5.6″ ekran, Snapdragon 806 işlemci ve dikkat çeken QHD AMOLED ekran teknolojisi Galaxy Note ailesinin yeni üyesi Edge‘nin yeni özellikleri arasında. Samsung‘un ayrıca “bildirim ekranı” arayüzünü ve anlayışını değiştirdiği Note Edge’nin daha farklı becerileri daha olacak.

 

 

Samsung‘un mağazalardan değil davetiye veya sipariş sistemi ile piyasaya süreceği yeni cihazı Galaxy Note Edge, ayrıca Gear VR isimi verilen sanal gerçeklik gözlüğüne yönelik ve muhtemelen diğer Galaxy ailesinde bulunmayacak arayüzler, uygulamalar ve sistemler bulunduracak. Böylece Galaxy Note Edge, Samsung Gear VR’nin bir kumandası olarak da görülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here