Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 9 Tamamen Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 9 Tamamen Sızdırıldı!

1

Samsung Galaxy Note 9‘un çıkışı yaklaşıyor. Samsung bu çıkıştan önce sızıntılara engel olamadı. Samsung Yeni Zelanda sayfasındaki  Note 9 ön siparişi bölümü Note 9’un arka görüntüsünü ve sarı stylusla resmini erken paylaştı.

Bu erken paylaşım bir çeşit sızdırma mı yoksa bilinçli bir strateji mi bilinmez ama erken hareket etmeleri bunla da kalmıyor. Samsung bu olayın üstüne yetmezmiş gibi Note 9 tanıtım videosunu erkenden YouTube’a attı. Bu videoda Note 9’u her açıdan görüyorsunuz.

Geçen yılın modeli olan Note 8 Note serisi için büyük değişikliklere sahip bir telefondu. Tasarım açısından çok değişmişti. Bunu Note 9 için söyleyemiyoruz. Önceki modelden bir kaç güncelleme dışında bir farklılık yok. Değişen şeylerden biri, parmak izi okuyucunun yerinin değiştirilmesi oldu ki bu da iyi bir şey çünkü geçen modeldeki parmak izi okuyucusunun yerine ulaşması bir hayli zordu. Diğer her şey Note 8 ile neredeyse aynı. Ön iris tarayıcı, çift arka kamera, USB-C ve bir kulaklık girişi.

Sızdırılan bilgilerden sonuncusu 512 GB’lık bir versiyonun olacağını söylüyor. Bu versiyon Samsung için bir ilk olacak. Samsung’un videosunda gösterilene göre Note 9 512 GB bir SD kart yardımıyla, veri toplayan insanlar için 1 TB’lık bir depolama canavarı halinegetirilebiliyor. Sızıntılar bir yana, bu telefonda daha yeni bir Snapdragon 845 SoC, 6GB RAM, 6.3 inç ekran 2960×1440 OLED görüntüleme bekleniyor. Bazı söylentilere göre ise, pili 4000 mAh olacak ki bu Note serisi için büyük bir güncelleme.

Yeni duyurulan Galaxy Tab S4 gibi, bu telefonun da Dex modu olacak deniyor. Dex modu, masaüstü Android modu demek oluyor ve bu mod olurken her hangi bir donanım gerekmiyor. Ayrıca FCC’de S-Pen’in Bluetooth fonksiyonlu olduğu bildirildi. Bu da S-Pen ile bir çok komutu tek tuşta yapabileceğimiz anlamına geliyor. Elde edilen bilgiler bu kadar, bunların doğrulanmasını ise 9 Ağustos’da Samsung yapacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here