Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 9 Sarı Renkte Nasıl Olurdu?

Samsung Galaxy Note 9 Sarı Renkte Nasıl Olurdu?

1

Geçenlerde çıkan bir sürü Galaxy Note 9 sızıntısının ardından Samsung harekete geçerek cihazın ne zaman çıkacağını doğruladı. Samsung’un yeni amiral gemisi, 9 Ağustos’ta “Unpacked” etkinliğinde tanıtılacak.

24 Ayar Altın Galaxy Note 9? Ve Lacivert Çerçeve?

Her yıl olduğu gibi firma bu sefer de kullanıcıları ve medyayı kısa bir videoyla doyurdu. Fakat videonun yıldızı S-Pen, bu kez diğerlerinden farklı. Tam bir sarı, parlak sarı renkli S-Pen, mavi de bir klik mekanizmasına sahip. Bu mavi kısım genellikle cihazın çerçevesiyle aynı renk olduğundan cihazın çerçevesi mavi mi olacak? Eğer öyle olursa işte böyle görünecek:

Şimdiye kadar Samsung’un kullandığı altın renklerinden hiçbirine benzemeyen bu sarı, bazıları tarafından kolaylıkla bir vücut sıvısına benzetilebilir. Rengi tam olarak algılayabilmek için öncelikle videonun özelliklerine de dikkat etmemiz gerekiyor. Video bir 3D görselleştirme ve bu görselleştirmelerde arka plan rengi gerçekliği arttırmak adına diğer cisimlere gölge olarak yansıtılabilir. Arka plandaki lacivert, sarı üzerine gelerek bu kirli rengi oluşturmuş olabilir.

Sizce Samsung’un yeni amiral gemisinin bu rengi nasıl bir ada sahip olacak? Altın Sarısı? Oldukça sarı? Ç*ş sarısı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here