Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 9″dan ilk görseller ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 9″dan ilk görseller ortaya çıktı

0

Samsung tam olarak kaç adet akıllı telefon sattığını açıklamasa da araştırmacı kuruluşların elde ettiği bilgilere göre Galaxy S9 ve S9+ pek de iyi bir performans sergilemiyor. Görünüş ve hatta neredeyse her alanda S8 ikilisiyle bire bir aynı olan S9 ikilisi, kullanıcılarda güncelleme isteği uyandırmıyor ve bu sebeple satışları istenildiği gibi gitmiyor. Samsung, bu durumu düzeltmek için daha ilk haftada modellere indirim bile yapmıştı.

Firmanın yakında ortaya çıkması beklenen yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 da görünüşe göre S9 ve S9+ gibi aynı tasarımı sürdürerek karşımıza çıkacak. 

Twitter’da Ice universe tarafından paylaşılan fotoğrafta yer alan Galaxy Note 9, bilmeyen bir göz için hatta bilen bir göz için bile Note 8 ile ayırt edilmesi zor bir ürün. Arka tarafında muhtemelen parmak izi ortaya alınmış olan yeni akıllı telefon, önden eski modelle bire bir aynı. 

Twitter’da 2018 yılında Samsun tasarımcılarının tembelleştiğini belirten anonim kişi (sızdırıcı), yeni modelin Note 8 üzerinde sadece ufak tefek düzenlemeler yapılmış olarak çıkacağını düşünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here