Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 8 dayanıklılık testini başarıyla verdi

Samsung Galaxy Note 8 dayanıklılık testini başarıyla verdi

0

Yeni çıkan telefonlardan zevk almanın yollarından biri de telefonu eline alıp yok etmeye çalışanları seyretmek olsa gerek.

Bu durum özellikle de Samsung Galaxy Note 8 için geçerli zira önceki model Note 7 kendiliğinden patlayarak kendi kendini imha ediyordu.

İşte bu sebeple JerryRigEverything”in Perşembe günü Note 8 için dayanıklılık testi yaparak YouTube”a koymuş. Aslına bakarsanız oldukça gaddar davranmış Jerry telefona. çekici görüntüye sahip Note 8 için zor bir gün olduğu aşikar.

Aslında bu tip bir yönteme başvurmak, Jerry için de pek eğlenceli olmamış olsa gerek zira Note 8 930$ gibi bir fiyat etiketine sahip. Böyle bir telefona işkence ederek zaman geçirmek için oldukça masraflı bir yöntem.

Telefonun “Gorilla Glass 5” ekranı oldukça iyi performans gösteriyor. Aynı zamanda diğer önemli bazı özellikleri de test esnasında rüştlerini ispatlamışlar.

Geçmişte Note 7″lerin patlayarak yanmaları nedeniyle Jerry” de telefonu yalın ateşe maruz bırakma yoluna gitmiş. Yaklaşık 10 saniye boyunca ateşe dayandığı görülüyor.

Açık olmak gerekirse bu videoda da görüldüğü üzere Note 8 oldukça iyi yapılmış bir telefon. Bi ton paraya satıyorlar, o kadar da olsun dediğiniz duyar gibiyiz…

Her şeye rağmen siz yine de Note 8″inize bu tip bir test uygulama zahmetine girmeyin. Telefonu olduğu gibi kabullenin. Ona nazik davranın. Ve eğer biraz olsun estetikten anlıyorsanız, kılıf takmayın cihaza. Aksi takdirde güzelliğini gizlemiş olursunuz aletin. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here