Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 5″te yeni bilgiler var

Samsung Galaxy Note 5″te yeni bilgiler var

0

Samsung Galaxy Note 5 özellikleriyle ilgili, fırından yeni çıkmış bir simit kadar taze bilgiler var. Bilgilere göre Note 5 itibariyle görülüyor ki, Samsung artık işlemci altyapısını da kendine ayırdı. Snapdragon’u gözden çıkarmış gibi görünen üreticinin yeni Note 5 cihazı da Exynos işlemcisiyle güçlenecek, 4K görüntü teknolojisi için uygun tasarlanan, haliyle 2K Quad HD ekranı da kaldırabilecek şekilde tasarlanan, geliştirilen Exynos 7420x bu gece itibariyle Galaxy Note 5’in öne çıkarılan özellikleri oldu. Snapdragon 810’un ısınma problemleri nedeniyle sanıyoruz ki, Samsung bu teknolojiden uzak durmaya çalışıyor.

Samsung Galaxy Note 5’in tanıtım tarihi ile ilgili olarak da yeni bilgiler var. IFA 2015‘te tanıtılmasını öngörüyorduk fakat bugün ortaya çıkan bilgilere göre Note 5 tanıtım tarihi ağustos ayı itibariyle özel bir etkinlikle tanıtrma ihtimali bulunuyor, Editörler bu tarihi süreç değerlendirmesi olarak ortaya attılar.

Samsung Galaxy Note 5 için iki farklı model tahmin ediliyor. Note 4 ve Note Edge gibi iki farklı varyasyonla standlarda olacak olan Note 5 modeli, 2K Quad HD ve 4K görüntü sergileyebilen farklı bir modeli daha tanıtılacağı söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here