Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 5 tarihi ile ilgili gelişmeler var

Samsung Galaxy Note 5 tarihi ile ilgili gelişmeler var

0

Samsung Galaxy Note 5‘in özellikleri hemen hemen ortaya çıkmışken, Note 5’in IFA 2015 fuarında tanıtılacağı da belirtiliyordu. Bu gece itibariyle bazı gelişmeler yaşandı ve dedikodulara göre Galaxy Note 5 modeli, Samsung tarafından ülke ülke yapılacak olan lansmanlarla birlikte yaz ortalarında, tahminlerce temmuz ayında tanıtılmaya başlanacak, belki de küresel olarak dünya çapı tanıtım olabilir.  Farklı Galaxy Note çeşitleriyle Note 4 ve Note Edge olarak, geçtiğimiz yıl IFA 2014 fuarıda tanıtılmıştı Note 4, yaklaşık 2 ay sonra da dünya çapında büyük ölçüde satışa sunulmuştu.

Samsung artık Galaxy modelleri için bir temel standart model, bir de farklı olarak yeni tasarım anlayışıyla geliştirdiği Galaxy modellerini tanıtıyor. Geçmiş dönemde Edge tasarım hareketini Note serisi ile duyurduktan sonra bu dönem itibariyle belki de çift edge ekranlı değil üç edge ekranlı, 4K teknolojili bir Note 5 modeli gelebilir.

Note 5‘in diğer tasarımlı modeli, Exynos işlemcisini barındıracak ve microSD ile birlikte 256 GB’a kadar (?) depolama imkanı verecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here