Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 5″in tanıtım tarihi resmileşti

Samsung Galaxy Note 5″in tanıtım tarihi resmileşti

0

Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 Mini’nin tanıtım tarihi, yukarıdaki gördüğünüz görselde resmileşti. 13 Ağustos olarak belirtilen lansmanda Samsung’un yeni akıllı telefon aksesuarları, Samsung Galaxy S6 Mini ve Samsung Galaxy Note 5 tanıtılacak. Daha önce hazırladığımız haberde  Galaxy Note 5 modelinin 15 Ağustos tarihinde tanıtılacağını belirtmiştik. Fakat kaynağımız 2 günle şaşırtmış bizi 🙂

Samsung Galaxy Note 5: Samsung‘un 2016 için hazırladığı yeni Note serisi, 2 farklı varyasyonla geliyor. Bir Galaxy Note 5 modeli ayın 13’ünde tanıtılacak olan ve “standart” Galaxy Note modeli. Super AMOLED ekran, standart tasarım, 32, 64 ve 128GB hafıza birimleri, Exynos işlemcisiyle satışa sunulacak. Bildiğimiz Note serisi diyebiliriz, fakat Samsung’un sağı solu belli olmaz tekrar bir sürpriz gerçekleştirebilir. Samsung‘un bir diğer Note 5 ürünü, daha önceki Note 5 haberlerinde belirttiğimiz cihazı, Note Edge gibi bir model, daha farklı, daha fütürist bir tasarıma sahip, Edge tasarımının üzerine biraz daha eklenen bir tasarım anlayışıyla bekleniyor. üstelik; bu modelde Galaxy S6′daki gibi iki Edge ekran değil, 3 Edge ekran karşımıza çıkabilir.

Samsung Galaxy S6 Mini: Samsung’un mini mini Galaxy S6 modeli. Samsung’un mini mini birlerine yabancı değiliz, daha önce de S modellerine ve Note modellerine uyarlamış, genellikle Note serisindekiler Neo modeli olarak satışa sunuluyordu. çözünürlük ve çip kapasitesi açısından biraz daha orta segmenti andıran bir model Galaxy S6 Mini.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here