Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 4 için bu hafta gelecek olan Android güncellemesi oldukça...

Samsung Galaxy Note 4 için bu hafta gelecek olan Android güncellemesi oldukça önemli

0

Samsung Galaxy Note 4 için ve Galaxy Note 3‘ün bir kısımına (yurtdışı) gelecek olan yeni Android güncellemesi, oldukça önemli kullanıcılar için. Wi-Fi yazılımlarında bulunan önemli güvenlik açıkları, Bluetooth ayarları ve Bluetooth izinleriyle ilgili önemli yamalar, arayüzde pek fazla değişiklik olmasa da ağırllıklı olarak yazılım altyapısıyla ilgili ve şifrelemelerdeki değişiklikleri kapsayan bir Android güncellemesi olacak. Samsung Galaxy Note 4 için belirlenen yeni Android güncellemesi, duyumlara göre Samsung’un belirlediği aylık güncellemelerin dışarısında kalan “ekstra” olarak belirlenen bir güncelleme. öyle düşünüyorum ki, Samsung Galaxy Note 4, Android Marshmallow sürümünden önce aslında güvenlik altyapısını güçlendirmeye çalışıyor. 

Samsung, Galaxy S7 modeliyle birlikte tüm altyapısını değiştirmiş bulunuyor. Bağlantı gücü, parmak izi okuyucu teknolojileri, kriptolar tamamen son yıllar için konuşulan IoT, Android for Work, LTE Advanced, demo halinde olan 5G’ye yönelik bu teknolojilerin temelini oluşturabilecek şekilde tasarlanmış ve IoT ile birlikte gelecek olan dijital devrimin (veya bir felaket olabilir) temel teknolojileri. Samsung‘un daha farklı bir kitleye sunmakta olduğu Note serisi ise, Galaxy Note 4′ten başlayarak Note 5 ve diğer yeni Note’lar, Samsung’un 2014 itibariyle duyurduğu yeni dijital teknolojilerin temelini oluşturacak.

Bahsedilen Samsung Galaxy Note 4 Android güncellemesi bu değişimin bir parçası olabilir. Gelişmelere göre bu güncelleme, haftasonu yayımlanacak veya en geç hafta orasına kadar tamamlanması bekleniyor. Büyüt boyutu nedeniyle bir Android Marshmallow güncellemesi gibi görünebilir gözünüze, ancak değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here