Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 4 Android Marshmallow 6 güncellemesi mayıs”ta

Samsung Galaxy Note 4 Android Marshmallow 6 güncellemesi mayıs”ta

0

Samsung Galaxy Note 4 modelinin Android Marshmallow sürümü için test çalışmaları sona gelirken yaşanan kronik Android problemlerinin dışında şimdilik güncellemeyi geciktirecek bir problem görünmüyor. Aslında Samsung, bu güncellemeyle ilgili acele etmek istemese de Stagefright ile ilgili katedilen yol çerçevesinde güvenirlik açısından 2016 ikinci çeyreğinde Android Marshmallow‘un Galaxy Note 4‘lere yayımlanması büyük ihtimal. üretici firmanın ve yazılım ortaklarının getirdiği Samsung Galaxy uygulamaları da Android Marshmallow’a uyumluluğu kısa bir süre öncesinde test edildi ve haberlere göre şimdiye kadar fazla problem oluşturmadılar. Samsung Galaxy Note 4 Android Marshmallow güncellemesi çerçevesinde ilk günlerde yaşanacak olan donmalar diğer eski sürümlere daha küçük oranda gerçekleşeceği de gözlemlendi. Fakat uygulama havuzunuz ne kadar genişse, Android Marshmallow’un güncellemesinde ilk kullanımlarda o kadar donma problemleri yaşanabilir. 

Samsung, genellikle küresel bir Android güncellemesi yol haritası izler. Bu istikrardan yola çıkarak Samsung‘un tüm dünya için Android Marshmallow güncellemesini bir nefeste yayımlayabileceği tahmin ediliyor. Şimdiye kadar Sony, LG ve Nexus, Android Marshmallow güncellemesiyle ilgili ön inceleme kullanımlarını internete koyarak kullanıcılara az-çok fikir sunmuştu. Buna karşın Samsung Galaxy Note için yayımlanacak olan Android Marshmallow’da henüz belirgin bir çalışma özelliği, arayüz tasarımı görünmedi. 

Samsung Galaxy Note 4 Android Marshmallow güncellemesi için gecikme veya erken yayımlama daha duyurulmadı ancak düşük bir ihtimal olsa da diğer Galaxy Android güncellemeleriyle doğru orantıda tarih konusunda bir açıklama gelecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here