Ana sayfa Haber Samsung .Galaxy Note 4 Android 5.1 güncellemesinde gelişmeler var

Samsung .Galaxy Note 4 Android 5.1 güncellemesinde gelişmeler var

0

Samsung Galaxy Note 4 ve onunla birlikte tanıtılan Note Edge modellerine Android 5.1.1 güncellemesi kapıda, Samsung da Android 5.1.1 güncellemesini Note 4‘lere onayladı, Note Edge Android 5.1 güncellemesi ise kapıda. Samsung Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 güncellemesi, yamalı sürümü ile birlikte 4 Temmuz tarihinde batıdan güncellenmeye başlanacak, ilk 2 ayı deneme sürümleri olacak ardından yayımlanması planlanan tam sürüm yamalarla Note 4 ve ardından Note Edge modelleri tamamiyle Android 5.1.1’e güncellenmiş olacaklar.

Bizim asıl ilgilendiğimiz konu ise Note 4 Android 5.1.1 güncellemesinin Türkiye ayağı. Türkiye kullanıcıları güncelleme konusuna diğer ülkelere daha fazla önem verdikleri için sürümün en hazır olacağı kasım ayı itibariyle Note 4 Android 5.1 güncellemesi Türkiye için yayımlanmaya başlanabilir. Android 5.1 Note 4 sürümünün yaklaşık 300 mb civarında olacağı da farklı bir ayrıntı.

Samsung, ekim ayı itibariyle Galaxy S serisinin Android 5.1.1 güncellemesinin haritasını detaylandıracak, bununla birlikte diğer Note 3 gibi modellerin de bu konudaki akıbetleri belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here