Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Note 3 Android Marshmallow güncelemesi bahar”da

Samsung Galaxy Note 3 Android Marshmallow güncelemesi bahar”da

0

Samsung, Galaxy modelleri için hazırladığı Android Marshmallow sürümlerine iyi çalışıyor. Firma, Google‘ın Android Marshmallow‘u duyurmadan önce çoğu cihazında Android Marshmallow’u zaten deniyordu ve önceden onaylanmayan modellere de yavaş yavaş Android Marshmallow güncellemesinin yayımlanacağı belli olmaya başladı. Samsung Galaxy Note 3 Android Marshmallow güncellemesi, önceki habrimizde belirsizliğini koruyordu, buna karşın bu Android sürümü firma içerisinde mühendisler tarafından test edildi. Güncel gelişmelere göre ise, henüz güncelleme listesinde olmayan Galaxy Note 3 Android Marshmallow güncellemesi, yakında onaylanarak önümüzdeki bahar dönemi içerisinde yayımlanacak.

Galaxy Note 3 Android Marshmallow güncellemesi onaylanmaya oldukça yakın olmasıyla beraber, bu dönem içerisinde Note 3 için yayımlanacak olan güvenlik yamaları bulunduran diğer yama güncellemeleri, en az bu Android Marshmallow güncellemesi kadar önemli sizin için. öncelikle tahminimizce Samsung, yaklaşık 4 tane güvenlik yaması paketi yayımlayacak. Buı güncellemeler aynı zamanda sizi Android Marshmallow sürümüne hazır hale getirmesi için geliştirildi. 

Galaxy Note 3 Android Marshmallow güncellemesi, Samsung mühendislerinin onayından bu yıl temmuz ayında geçecek gibi görünüyor. Temmuz’a kadar resmi bir açıklama beklenmiyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here