Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 10.1 satışa çıkıyor

Samsung Galaxy Note 10.1 satışa çıkıyor

0

üstün donanım ve içerik özellikleriyle kullanıcılarına maksimum yaratıcılık ve üretkenlik sunan Samsung Galaxy Note 10.1, Avea bayilerinde 1.499TL”den satışa sunuluyor

Teknolojinin en son trendlerini müşterileri ile buluşturan Avea; bilgi erişimini ve çoklu işlevselliği kolaylaştırmak ve hızlandırmak için tasarlanan Samsung Galaxy Note 10.1″i 1.499TL satış fiyatı ile müşterileriyle buluşturuyor.

10.1 inç ekranı ile kalem&kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S Pen teknolojisini bir araya getiren Galaxy Note 10.1, 1.4GHz dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM sayesinde yüksek performans sunuyor. Cihaz, kullanıcıya fikirlerini pratik ve verimli bir şekilde ifade etme olanağı veriyor.
 

Galaxy Note 10.1 kullanıcıların doğrudan eTextbook’a (elektronik ders kitabı) not almalarını veya aynı anda Web’den araştırma yapabilmelerini sağlayan ideal bir toplantı ve öğrenim aracı. Galaxy Note 10.1 için en iyi şekilde düzenlenmiş olan Samsung Learning Hub servisi kullanıcılara her yaş için multimedya öğrenim içeriğine erişim sağlıyor. İçerikte çeşitli Samsung cihazlarıyla paylaşılabilen eTextbook’lar, ders anlatımı videoları, interaktif koçluk ve benzeri birçok araç bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here