Ana sayfa Haber Samsung Galaxy GearS2 Samsung”un asıl sürprizi

Samsung Galaxy GearS2 Samsung”un asıl sürprizi

0

Samsung, geçtiğimiz yıl Samsung akıllı saatlerini 2016’ya kadar piyasaya sürmeyeceğini ve bu döneme kadar kendi “mükemmelini bulana kadar” mevcut akıllı Gear saatleriyle devam edeceklerini söylemişti. Ardından Samsung’un akıllı saatlerde Android Wear kullanmayacağı resmi olarak açıklandı ve bunun nedeni olarak da Samsung’un Smart Things projeleri çerçevesinde ev otomasyon sistemlerini hayata geçirmek istedikleri gösterildi. Samsung, geçen yıl satın aldığı Smart Things ile birlikte akıllı ev otomasyonları konusunda çalışmalara başlamıştı ve ellbette Tizen sistemler bunun bir parçasıydı. 

Samsung, Tizen sistemlerini geliştiricilere açtı yakın bir dönem içerisinde. Samsung UHD ve SUHD TV’ler, akıllı saatler, üstelik akıllı telefonlar Tizen kullanıyorken tıpkı Microsoft’un Windows 10 içinde yaptığı gibi “tek platform” felsefesini benimsediler.  

Samsung Galaxy GearS2, belki hüsran olur belki de iyi satış rakamlarına ulaşır, beğenilir belki de Samsung akıllı saatlerin sonu olur, bu bilinmez ancak, Samsung IFA 2015’te sunacağı GearS2, toplam son 2 yılın çalışmaların ürünü olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here