Ana sayfa İnternet Samsung Galaxy Gear çok yakında geliyor!

Samsung Galaxy Gear çok yakında geliyor!

0

Samsung Galaxy Gear ile mobil iletişim özgürlüğünü geliştirecek, giyilebilir teknolojiler dünyasının kapılarını açıyor

Samsung Samsung Galaxy deneyimini günlük yaşama daha da entegre edecek olan GalaxyGear”ı tanıttı. Samsung GalaxyGear akıllı cihaz bağlantısını, son teknolojiyi ve şık bir tasarımı tek bir premium aksesuarda bir araya getiriyor.
 

Samsung akıllı telefonları kol saatine taşıyan Galaxy Gear ürünüyle yıllarının hayalini gerçeğe çevirdi ve saatleri akıllandırdı.
 

Samsung Galaxy Gear kullanıcıların hem anı yaşamalarını hem de Samsung Galaxy cihazlarıyla kolayca bağlantı halinde kalmalarını sağlarken kullanıcıları çağrılar, metin mesajları, e-postalar ve uyarılar gibi gelen mesajlar hakkında da bilgilendiriyor.

Samsung Galaxy Gear aynı zamanda bu mesajların önizlemesini görüntüleyerek kullanıcılara bu mesajları kabul ya da göz ardı etme olanağı da sunuyor. Gelen bir mesaj için kısaca göz atmaktan daha fazlası gerekiyorsa, kullanıcıların tek yapması gereken Samsung Galaxy cihazlarını almaları ve Smart Relay (Akıllı Aktarım) özelliği sayesinde tüm içeriği anında ekrana getirmeleri.
 

Abartısız bir şıklığa sahip olan Samsung Galaxy Gear rafine tasarımı ve kaliteli kaplaması ile lüks bir mücevher görüntüsü yaratıyor. Yuvarlak ve akıcı bir biçimle bileğinizi saran Samsung GALAXY Gear, kol saati görevi görmesinin yanında kullanıcılara saatlerinin ön yüzünü kişiselleştirme fırsatı veren 10 farklı ara yüze de sahip. Samsung Apps aracılığı ile daha fazla uygulamada indirilebilir.

Samsung Galaxy Gear Jet Siyah, Kahve Grisi, Vahşi Turuncu, Yulaf Beji, Gül Sarısı ve Limon Yeşili renklerinde satışa sunulacak.
 

Akıllı telefonlarımızda kullandığımız Find My Device ve Otomatik Kilitleme özelliği bulunan Samsung”un yeni giyilebilir cihazın dağıtımına 25 Eylül”de (140 ülkede) başlanacak. Fiyatı ise henüz açıklanmadı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here