Ana sayfa Haber Samsung, Galaxy Fold İçin Deri Kılıf Sunacak

Samsung, Galaxy Fold İçin Deri Kılıf Sunacak

0

Samsung Galaxy Fold, ortasından bir kitap gibi kıvrılıyor ve içinde esnek bir OLED panel var. Aksesuar üreticilerinden bu cihaz ile ilgili herhangi bir render görmedik.

Samsung, ilk katlanabilir akıllı telefonu için aksesuar satacaktı. Onların arasında bir deri çanta olacağını keşfettik. Görünen ürün kodları, Samsung’un en son Galaxy Fold videosunda yer alanların olacağını doğruladı. Bu yüzden, şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonuna 1.980 dolar harcamaya karar verirseniz, biraz daha fazla harcayabilir ve bu lüks deri hissine sahip olabilirsiniz.

Galaxy Fold Kılıfları Henüz Net Değil

Aksesuar üreticisi Spigen, kısa süre önce Galaxy Fold ile ilgili ürünlerin bazı örneklerini paylaştı. Bu tasarımlardan hangisinin sonuçta tüketici ürünü olarak üretildiği görülmüyor. Gelecek aya kadar en azından hangi kılıfların piyasaya çıkacağı henüz net değil.

Samsung’un Galaxy Fold için bir deri çanta sunacağı ortaya çıktı. Müşteriler bu kapak için siyah ve beyaz renkler arasında seçim yapabilecek. Sırt için yeterli koruma sağlanacak ve dış kapak görüntüsünü yerleştirmek için bir oyuğu olacak. Nihai fiyat henüz ortaya çıkmadı ancak pahalı olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here