Ana sayfa Donanım Samsung Galaxy F, özellikleriyle sızdı!

Samsung Galaxy F, özellikleriyle sızdı!

0

Samsung“un geçen aylarda tanıtmış olduğu yeni amiral gemisi modeli Galaxy S5, görünüşü kadar donanımsal özellikleri ile Android kullanıcılarının pek çoğunu tatmin edememişti. Samsung“un özellikle Android gibi bellek canavarı bir sistemi, Galaxy S5“te 2 GB Ana bellek ile beslemesi eleştirilmesine neden olmuştu.

 

 

Samsung Galaxy F

 

 

 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung“un, Galaxy S5 modeli ile istenileni verememesi, firmanın yakın zamanda yeni bir amiral gemisi modeli ile karşımıza çıkabileceği söylentilerinin gündeme gelmesine neden olmuştu. İlk etapta yeni amiral gemisinin isminin Galaxy S5 Prime olacağı söylenmiş; ancak geçen günlerde @evleaks tarafından Galaxy F isimli bir cihazın sızdırılması yeni isim tartışmalarına yol açtı.

 

Galaxy F isimli modelin; Snapdragon 805 yonga setine, Adreno 420 grafik işlemcisine, 2K; “3840×2160” çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana, 3 GB Ana belleğe ve 16 mega piksel arka kameraya, suya ve toza karşı dayanıklılığa ve en önemlisi “alüminyum” alaşımından yapılan bir kasaya sahip olacağı iddia edildi.

 

 

Samsung Galaxy F

 

 

 

Galaxy S5 ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olduğu görünen Galaxy F“in ne zaman tanıtılacağına dair henüz bir bilgiye sahip değiliz. Gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here