Ana sayfa Donanım Samsung Galaxy bu Round”u alır

Samsung Galaxy bu Round”u alır

0

önceki telefon modellerindeki gibi birçok yeniliği içinde barındıran telefona şimdilik Hong Kong”daki bazı mağazalardan sipariş ederek sahip olabilirsiniz. Ben anlamam Hong Kong”dan güzel ülkemden bu ürünü alacağım diyorsanız ürüne sahip olabilmek için bekleyeceksiniz. Yakın bir zamanda tüm dünyaya satışı gerçekleştirilecek olan telefon için 850 dolarlık bir fiyat biçmişler. Bu da yaklaşık olarak 1800 YTL gibi bir fiyata denk geliyor. Telefon, “SnapDragon 800” işlemcisi ile güçlendirilmiş. “Galaxy Round”a bakıp kullanınca size “Galaxy Note 3″ kullanıyormuş gibi hissettirecek.  

 

 

 

 

 

Samsung Galaxy Round

 

 

Samsung “Galaxy Round“un arka plastik kapağı kösele deriyle kaplanmış. Telefonun altında alışılmış Micro SD hafıza kartı yuvası ile kaldırılabilir pil yuvası yer almakta. 10.64 Wh yerine 12.16 Wh pil kullanılmış.

 

Telefon, “Full HD 1080p Amoled” ekran çözünürlüğüne sahip. Ekran ölçüleri 5.7 inç ölçülerinde. Tek elle kullanımda, telefonda herhangi bir siteye rahatlıkla erişebileceksiniz. Samsung Galaxy Round, Samsung Galaxy Note 3″e göre daha ufak duruyor. Cihaz, “Android 4.3″ işletim sistemine sahip.Samsung Galaxy Round”un şekil olarak içinde barındırdığı tek avantajı; “Kaydırılabilir Efekt” ekran bildirimi özelliğini içinde barındırması. Telefon boştayken ve yüzü arka şekilde masada dururken; tarih, cevapsız çağrı, okunmamış mesaj, pil seviyesi ve diğer bildirimlere, telefonun yanında yer alan tuşa basarak etkin hale getirebiliyorsunuz. 

 

 

Samsung Galaxy Series

 

Tabii ki bu özellik diğer eğilebilir telefonla mücadele etmek için yapılan bir özellik olarak görülüyor. Bu ufak ölçülere sahip olan telefon bize; Samsung, araştırmacı ve içinde barındırdığı potansiyel gücü, eğilimli telefonlara da uygulayacağını gösteriyor. “LG”“nin “G Flex” ile başlattığı eğilebilir telefon modeline diğer firmaların da uyacağa benziyor. Şimdilik Samsung, Galaxy Round ile bu işe başlamış gözüküyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here