Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Beam ile eğlence kapınızda

Samsung Galaxy Beam ile eğlence kapınızda

0

Samsung”un projektörlü akıllı telefonuyla multimedya içeriğini her zaman ve her yerde oynatabilecek, multimedya paylaşımını en üst seviyede yaşayacaksınız

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, kullanıcılara multimedya içeriklerini, her yerde geniş bir yüzeye yansıtarak görüntüleyebilecekleri ve paylaşabilecekleri, projektörlü akıllı telefon Samsung GALAXY Beam’i tanıttı.

GALAXY Beam kullanıcılara; fotoğraf, video veya diğer dijital içerikleri, aileleri ve arkadaşlarıyla anında paylaşma olanağı sunuyor. Cihazda kayıtlı içeriği doğrudan duvara, tavana veya o an yakınınızdaki düz yüzeylere yansıtarak, herkesin eğlenceye katılmasını sağlayabilirsiniz. GALAXY Beam’in ultra parlak 15 lümenlik projektörü, kullanıcılara hayatın unutulmaz anlarını anında, kristal parlaklığında ve dış ortamlarda bile paylaşma olanağı veriyor.


 

Video klipler, haritalar, işle ilgili bilgiler, oyunlar gibi çok çeşitli multimedya içeriği GALAXY Beam’in genişliği 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonunda izlenebilir. Cihaz üzerindeki özel projektör uygulaması ile, birkaç basit adımda içerik seçimi yaparak, projeksiyonu etkinleştirmek mümkün.
 

Kusursuz bir projektör özelliğinin yanı sıra GALAXY Beam, stilinden veya taşınabilirliğinden de ödün vermiyor. GALAXY Beam, yalnızca 12.5 mm. inceliğinde ve şık, ergonomik bir tasarıma sahip. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan cihazda bulunan güçlü, 1.0 GHz çift çekirdek işlemcisi, geniş bir kullanım alanı ve son derece hızlı bir kullanıcı arayüzü sunuyor. 8GB’lık kullanışlı dahili belleği hiçbir kısıtlama olmadan bol miktarda multimedya içeriğini depolama olanağı sağlarken, 2000 mAh kapasiteli pili, kullanıcıya daha fazla görüntü gücü ve içerik özgürlüğü veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here