Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Ace satışa sunuluyor

Samsung Galaxy Ace satışa sunuluyor

0

Samsung Galaxy Ace, trendleri yakından takip etmeye devam ediyor

Samsung”un Galaxy ailesi”nin yeni üyesi Samsung S5830 Galaxy Ace; gelişmiş donanım özellikleri, minimal tasarımı ve zengin sosyal özellikleriyle; sosyal hayatı kusursuz mobil deneyimle birleştirmek isteyen tüm cep telefonu kullanıcıları için güçlü bir alternatif oluşturuyor.
 

Galaxy Ace gelişmiş sosyal ağ seçenekleriyle de iddialı. E-postalar, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarını, rehber bilgileri, mesajlar gibi kullanıcıya özel bilgileri tek bir yerde toplamaya yarayan Social Hub özelliği, mobil deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmış. Ayrıca Swype özelliği ile yazı yazma hızını maksimuma çıkarıyor. Galaxy Ace, Android işletim sistemiyle birlikte S-Android Market”in uygulamaları ile özelleştirilmeye açık.

 
Şık tasarımı, gelişmiş özellikleri ile pazara güçlü bir giriş yapmayı hedefleyen Samsung S5830 Galaxy Ace, siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneğine sahip. 15 gün boyunca yalnızca MediaMarkt müşterilerine özel olarak satılacak telefon, bu süreden sonra ise 769 TL fiyat etiketiyle diğer teknoloji marketlerinde de yerini alacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here