Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy A8s sertifikalandı – Çentiksiz tam ekran telefon

Samsung Galaxy A8s sertifikalandı – Çentiksiz tam ekran telefon

0
samsung galaxy a8s

Samsung Galaxy A8s, Güney Koreli teknoloji devinden çıkacak ilk Infinity-O ekranlı telefon olarak tarihe geçecek. Cihazın ön tarafında köşede yer alacak olan selfie kamerası, ekrandaki delikten dışarıyı görecek. Bu yerleşim sayesinde çentiksiz bir tam ekran deneyim kullanıcıya sunulabilecek. Konuyla ilgili çok sayıda sızıntının ardından gelen FCC sertifikası ve sızdırılan ekran görüntüsü bilgilerin hepsini doğruladı. Sertifikaya göre cihazın model numarası ise SM-G8870.

samsung galaxy a8s

Ekran görüntüsüne kısaca bir göz attığımızda bildirim panelindeki simgelerin biraz ortaya doğru itildiğini görüyoruz. Bunun tek anlamı cihazın o köşesinde bir ekipmanın yer aldığı.

İlgili Haber: Samsung Galaxy J4 Core tanıtıldı

Samsung Galaxy A8s ile ilgili olarak sahip olduğumuz bir diğer bilgi ise Infinity Display’e kıyasla daha uzun bir en-boy oranıyla cihazın karşımıza geleceği. Samsung şimdiye kadar 18,5:9 en-boy oranını hem amiral gemilerinde hem de bazı orta seviye cihazlarında kullanmıştı. Bu kez bu oranın 19,5:9 seviyesine çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

samsung galaxy a8s

Galaxy A8s’in ilk olarak Çin’de satışa sunulacağı bekleniyor. Firma bu stratejiyle tasarımı test ederek yeni amiral gemisi Galaxy S10 ile aynı gövdeye üst seviye donanımlarını yerleştirerek piyasayı sallamak isteyecektir.


Kaynak: FCC

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here