Ana sayfa Haber Samsung Galaxy A70 Modeli Güncelleme Alıyor

Samsung Galaxy A70 Modeli Güncelleme Alıyor

0

Bugün yayınlanan en son Galaxy A70 güncellemesi, Mayıs 2019 için güvenlik düzeltme ekini de içeriyor. Samsung, yamayı yalnızca birkaç gün önce ayrıntılı bir şekilde açıkladı ve yavaş yavaş uyumlu cihazlara dağıtacak.

Galaxy A70, Samsung’un Galaxy A cep telefonlarının en son ürününün bir parçası. Şirket, bu yıl bunlardan bir kaçını serbest bıraktı. Galaxy A80 ve döner kamerası kadar gösterişli olmayabilir, ancak saygın özelliklere sahip.

Samsung Galaxy A70 daha güvenli olacak

Bu model, optik parmak izi sensörlü 6,7 inç Infinity-U ekrana sahiptir. Galaxy A70, 6GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip Snapdragon 675 işlemci tarafından desteklenmektedir. Diğer özellikler arasında, ultra geniş 8MP ve 5MP derinlik sensörlü 32 megapiksel birincil kamera bulunuyor.

Şimdi yayınlanan en son Galaxy A70 güncellemesi, A705FNXXU1ASD6 sürüm numarasına sahip. Bu yeni güncelleme, birçok güvenlik açığını kapatıyor. Şu an için ilk etapta Ukrayna’da yayınlanacak ve diğer ülkelerde de kullanıma sunulacak. Bu güncellemeyi aldığınızda fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here