Ana sayfa Haber Samsung Galaxy A6 ve A6+ Türkiye”ye de gelecek!

Samsung Galaxy A6 ve A6+ Türkiye”ye de gelecek!

0

Samsung Galaxy A3 (2017)

Geçtiğimiz günlerde Geekbench’te ortaya çıkan SM-A600FN ve SM-A605G kod adlı Samsung akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı. Sammobile’ın raporuna göre Samsung Galaxy A6 ve A6+, dünya çapında sadece üç pazarda satışa çıkacak. Bu pazarlar Avrupa, Rusya ve Orta-Doğu olacak.

Samsung Galaxy A6 ortaya çıkan bilgilere göre Exynos 7870 çipsetiyle geliyor. Bu çipi Galaxy A3 (2017) cihazında ve birkaç J serisi modelde görmüştük. 3 GB RAM’in eşlik ettiği çipsette Android Oreo yüklü olacak ve muhtemelen Samsung Experience 9.0 arayüzü kullanıcıyı karşılayacak. 

Galaxy A6+ ikili arasında biraz daha ilginç olanı. Qualcomm Snapdragon 625 ve 4 GB RAM ile kendini gösteren cihaz, Samsung’un uluslararası ölçekte Snapdragon kullandığı sayılı cihazlardan biri olacak. 

Fiyatlandırma ülkeden ülkeye değişecek olsa da Samsung’un ülkemizde bu konuda pek de parlak bir geçmişi yok. Cihazın donanımsal özellikleri dikkate alındığında çok büyük bir ihtimalle A serisi akıllı telefonlardan ucuza fiyatlandırılacaktır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here