Ana sayfa Haber Samsung Galaxy A50 Modelinin Şaşırtan Özellikleri Olacak!

Samsung Galaxy A50 Modelinin Şaşırtan Özellikleri Olacak!

0

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği Samsung Galaxy A50, yakın bir tarihte geliyor. Tamamen yeni bir bütçe programının yanı sıra beş amiral gemisi modelinin piyasaya sürülmesinin yanı sıra Samsung, 2019 yılının başlarında orta sınıftaki Galaxy A serisini yeniliyor olacak. Yeni cihazlar daha ayrıntılı olarak verildi. Konuyla ilgili birçok sızıntı gelmeye devam ediyor.

Samsung Glaxy A50 Özellikleri

Galaxy A50 olarak piyasaya sürülecek olan yeni akıllı telefon, Galaxy A8’in (2018) yerini alacak ve birçok güncelleme getirecek. Birincisi; geçerli gen modelinde bulunan tek arka kamera kurulumu, çoklu arka sensörler için değiştirilmiş görünüyor.

Şu anda, kameraların tam sayısı belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte en son bilgilere göre; ana sensör 24 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Yani Galaxy A7 (2018) ve Galaxy A9 (2018) ile aynı olacak.

Fotoğraf bölümünden uzaklaşırken son sızıntılar; Galaxy A50’nin Exynos 9610 tarafından destekleneceğini ortaya çıkardı. Bu yonga, 4GB RAM ve 64GB ya da 128GB dahili depolama seçeneği ile eşleştirilecek. Ek olarak One UI kaplamasıyla tamamlanan Android 9 Pie, dikkate değer bir 4.000 mAh bataryaya da sahip olacak. 

Samsung Galaxy A50; 2019 yılının sonlarında Galaxy S10 serisinin tanıtılmasından kısa bir süre sonra MWC’de duyurulacak Satışlar, Mart ayının ilk yarısından kısa bir süre sonra başlayacak gibi görünüyor. Şu an için hem özellikleri hem de fiyatı bakımından en çok merak edilen Samsung modellerinden bir tanesi olarak görülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here