Ana sayfa Haber Samsung Galaxy A5 (2018) tasarımı ortaya çıktı: Çerçevesiz ekranlı A serisi!

Samsung Galaxy A5 (2018) tasarımı ortaya çıktı: Çerçevesiz ekranlı A serisi!

0

Samsung Galaxy A5 (2018)

Yılın başlarında satışa çıkarılacak olan Samsung’un popüler A serisinin 2018 modelleri, önümüzdeki haftalarda tanıtılacak. Cihazlar şimdiye kadar geçen söylentilere göre çerçevesiz ekranlara sahip olacaklardı ancak kesin bir dizayn önümüzde bulunmuyordu. Şimdi ise akıllı telefonların çıkış tarihlerinden önce dizaynlarını doğru tutturarak kılıf üretimi yapan firma Olixar, A5 ve A7 (2018) için görsellerini yayınladı.

Görsellerden ortaya çıkanlara göre cihazlar Infinity Display’e, yani Samsung’un şuan S8 ikilisi ve Note 8’de bulunan çerçevesiz ekranına sahip olacak. Bunun dışında arka taraflarında tek kamera taşıyacak cihazlar, parmak izi okuyucusuna da bu kameranın altında yer verecek. 

Tasarım anlamında bundan başka herhangi bir detay göremediğimiz cihazlar, bildiğiniz üzere sade tasarımlara sahip olduklarından bu durumu normal karşılıyoruz. Cihazların resmi olarak nasıl olacağını çok beklemeden göreceğiz çünkü Samsung, 2018’in ilk ürünleri olacak olan A (2018) serisi akıllı telefonlarını yakın zamanda tanıtacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here