Ana sayfa Mobil Samsung Fun Club Android Market açıldı

Samsung Fun Club Android Market açıldı

0

Android kullanıcılarına sınırsız uygulama ve eğlence fırsatı

Samsung Fun Club Android Market, bir dizi uygulamanın yanı sıra geniş oyun yelpazesiyle Android platformunun eğlenceli dünyasını Android kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kullanıcıların, uygulama ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan Samsung Fun Club Android Market, ücretsiz içerik seçeneklerinin zenginliği ile dikkat çekiyor. ücretli içeriklerde ise yüksek kaliteyle birlikte kolay ödeme seçenekleri ön plana çıkıyor. çok yakında içeriğini genişleterek müzik servisi de sunacak olan Samsung Fun Club Android Market, 100.000″i aşkın lisanlı müzik içeriğiyle kullanıcılarına benzersiz bir müzik keyfi de yaşatmayı vaad ediyor.Android Oyunlar

Samsung Fun Club Android Market, Android kullanıcılarına kaliteli oyun deneyimi haricinde dünyaca ünlü oyun içerikleri de sunuyor. Android işletim sistemli telefon kullanıcıları,   Family Guy, Guitar Hero, Call of Duty ve Tony Hawk Vert gibi en popüler oyunları Android cihazlar ile oynayabilme fırsatı elde ediyorlar.

Android Uygulamalar
Samsung Fun Club Android Market, içeriğinde kendisi için özel olarak geliştirilen uygulamaları ile ilgi çekiyor. İstenilen gazeteyi istenilen kategoride okuma imkânı sağlayan ücretsiz Gazetem uygulaması ile kullanıcılar, Android Market içerisinde bulunan diğer uygulamalara da erişebiliyorlar. 

Samsung Fun Club Android Market”in geniş içerik yelpazesi içinde öne çıkan uygulamalardan bir diğeri ise; Splash Play uygulaması. Bu uygulama, Android cihazları bir gitara dönüştürerek Android kullanıcılarına gitar çalmayı öğretiyor. Hem de ücretsiz olarak.

Samsung Fun Club Android Market hakkındaki detaylı bilgi ve uygulamalara buradan ulaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here